Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Daisy Ridley miért nem étkezik...

Daisy Ridley miért nem étkezik rendesen?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy nem étkezik normálisan, ami látszik is rajta, olyan mint egy piszkavas, pedig amúgy igen jó csaj lenne belőle. Mi az oka annak hogy nem eszik normálisan? Valami betegsége van?

2020. aug. 24. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem tűnik csontosnak. Ő ilyen alkat. De , ha megnézed az arcát, az szép, nincs beesett arca. Ha nem enne rendesen, be lenne esve az arca. De egyébként meg, érdekesség képpen, szoktak olyat a színészek csinálni, hogy pl filmszerep kedvéért felszednek, vagy épp leadnak pár kilót. Volt valami olyan pl, hogy egy csávó hajótörést szenved, ez volt a sztori, és ott konkrétan annyira le volt fogyva a csávó, állítólag a filmszerep kedvéért, hogy kilátszottak a bordái; vagy nemtom, még pl az árnyékhatásokkal esetleg mennyire lehet ezzel játszani; meg nőből még most a Bridget Jones naplója jutott eszembe; nem néztem utána, de mintha meg valaki mondta volna, hogy aki a főszerepet játszotta, ő meg direkt a szerep kedvéért szedett fel pár kilót. Tehát szoktak ilyet csinálni.
2020. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!