Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Johnny Depp karrierje véget ért?

Johnny Depp karrierje véget ért?

Figyelt kérdés
Nem akarok részletekbe menni, de úgy beszélik a sok botrány miatt. Ti hogy látjátok?

2021. máj. 6. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nagyjából igen, véget ért.
2021. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem, mert felháborító, hogy vádak alapján tennék/teszik tönkre, mialatt Amber Heard vígan posztolgat arról, hogy készül az Aquaman 2-re. Undorító. Mind a celebvilágban, mind a nézők között azt látni, hogy a többség Depp mellett érvel, de most ugye nagyon népszerű a #believewomen (amit nőként is hülyeségnek tartok) és társaik.

Tim Burton Wednesday sorozatára Depp-et nézte ki, mint Gomez, és tudva, hogy mennyire jó barátok, remélem nem mondd le erről. Robert Downey is kardoskodik amellett, hogy Depp benne legyen a Sherlock 3-ban.

Mondjuk a Karib-tenger kalózaiért nem kár. A harmadik filmmel le kellett volna zárni, a negyedik és az ötödik már nagyon gyengék voltak és Depp nélkül a legjobb részét veszik ki.

2021. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ja, “kinyírták”, mint Kevin Spaceyt. Csak az a különbség, hogy Spaceynél azért nyomósabb indokok voltak amellett, hogy valóban bűnös, mint Deppnél. Bár sosem fogom megérteni, hogy a közönség miért érzi magát rögtönítélő bíróságnak, meg osztrakiszmosznak, miért nem bízzák a bíróságra az ilyen ügyeket.
2021. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szerintem a többség még mindig neki hisz.

Egyébként nőként általában kiállok a nők mellett (a MeToo kampányon belül és kívül is), de ebben az esetben szerintem elég nyilvánvaló, hogy nem Depp a bűnös. Amber Heard meg egy kígyó.

Egyébként én a Legendás Állatokat sajnálom nagyon, hogy kiírták belőle Johnnyt. A HP sorozatot imádom, de a Legendás állatok olyan ramaty lett, hogy egyedül Johnny miatt volt nézhető. 😅

2021. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, én még Jude Lawot is bírtam benne. :D
2021. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg. :D Nem nagyon ismerem Jude Law-t, de itt bírtam. :D
2021. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is csatlakoznék, de szerintem Eddie is jól játssza Goethet.
2021. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!