Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A hollywoodi színészeket...

A hollywoodi színészeket miért nem tekintik sokan embereknek?

Figyelt kérdés
Mikor felmerül hogy valakinek tetszik például XY híres színésznő (nekem is van ilyen), akkor mindig az a reakció, hogy hús-vér emberekre tessék ráizgulni, ne színészekre. De közben meg ők is hús-vér emberek, vagy tévedek? Őket miért nem szabad emberszámba venni?

2021. máj. 6. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem erre utalnak, hanem hogy a szinesz a maganeleteben egyaltalan nem olyan, mint a filmeken, sem a szemelyisege, sem a kulseje, se semmi mas. Hollywood a kepmutatasrol szol, minden lehetseges modon.
2021. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Az első nagyon jól leírta.

Én sokáig nagyon odavoltam egyes nagymenő színésznőkért.

Aztán jött a Facebook, ahol simán nézheted, ahogy lájvolnak.

Hatalmasat esett az állam, amikor azt kellett látnom, hogy a legtöbb egy totál idióta agyhalott proli.

Esküszöm, ha magyarok lennének, valami Való világ reality jutott volna nekik, vagy még az se.

2021. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen sztárszerelmek plátói szerelmek, az egyénnek tetszik valaki külseje, majd felruházza a számára tökéletes belső tulajdonságokkal; szóval ilyen szempontból nem számítanak hús-vérnek.
2021. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Brie Larsonért oda voltam ,de mióta játszik a neten és videózza magát rájöttem arra,hogy egy idióta nő és nem is úgy néz ki mint a mozi képernyőjén ! Tudom felszínes vagyok ,de nem egy jó csaj smink nélkül.
2021. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!