Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják Charlie-t?

Miért utálják Charlie-t?

Figyelt kérdés

#tánc #test #celeb #Charlie #Charlie D'Amelio
2021. máj. 19. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem semmi bajom vele, kedvelem mint zenészt és több számát is szeretem, főleg a Jég dupla whiskey-vel és a Néz az ég felé a kedvenceim tőle.
2021. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert a semmiböl lett híres és ráadásul kimondottan paraszt is. Eléggé el van szálva magától és képmutató is. Mellesleg a nevét is rosszul írtad...
2021. máj. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Kik?

Én pl nem utálom.

2021. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én személy szerint onnan ismerem,hogy a Daily Mail felületein rendszeresen van róla cikk. Na ez elkeserítő,mivel így veszem észre,hogy ez a kislány semmit nem tett le az asztalra.
2021. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, és azt nem érzitek,hogy mennyire tönkre lehet cseszni így az életét. Ráadásul még tényleg gyerek, nem mint ha ez sokat tenne a latba, mert úgy gondolom,hogy alapvetően nem bánunk így emberrel,ahogy egyes (rengeteg) emberek.
2021. júl. 3. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tùl van drámázva az egész. Mindenki, MINDENKI aki híres kap hideget meleget is persze ha valaki egy jó ember tehetséges és le tett valamit az asztalra az több jót fog kapni. Charli hidd el megszolgálta amit kap. Meg tùl van drámázva. Más hírességek elengedik a negatívat egy bizonyos szintig de ezek a drámázós tik tokerek meg influencerek arra koncentrálnak hogy legyen mit kiteregetni higy majd jön a 9 éves kislányokból álló rajongótáboruk és neki ugrik a többinek. Ugy néz ki mint akinek el bszták az életét? Hagyjuk már
2021. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért mert a képernyő előtt táncol és így lett híres, nem is beszélve arról hogy a fanjai 9 éves kisgyerekek akik azt hiszik hogy charli egy “celeb”
2021. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!