Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem ellenszenves nektek...

Nem ellenszenves nektek Dwayne Johnson?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 17:57
A kérdező szavazást indított:
De az
Nem
28 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mint ember nincs vele bajom, jó fej, karizmatikus, humoros pasas.

Engem csak az zavar benne, hogy ő elvileg a legjobban fizetett színész, miközben, mondjuk úgy finoman szólva sem egy színészóriás. Ez kissé bántó szerintem a tényleg tehetséges színészekre nézve.

2021. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Amíg nem politizál nincs vele bajom. Bár a koxot is visszafoghatná, már csak a saját egészsége érdekében is.
2021. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg pankrátor volt, nagyon szerettem a stílusát, emlékezetes, egyedi és humoros fellépései voltak és úgy éreztem, akkor nem adta el magát, csinálta, amiben jó volt. Pedig olyan nagy pankrátor-rajongó sose voltam.

Viszont amióta filmekben látom őt, kifejezetten irritáló fickó lett a számomra és konkrétan sajnos nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Ha látom, hogy ő szerepel az adott filmben, elvesztem az érdeklődést a film iránt és biztos vagyok benne, hogy sose fogom megnézni. Pedig nem utálom, nem erről van szó, a régi pankrátor felvételeit újra tudnám nézni szívesen bármikor. De mindig az jut róla az eszembe, hogy folyton a szépet, a jót reklámozza magáról, egy olyan színész, aki minden filmjében folyton megmenti a világot, eljátssza a mártírkodást és mindig a jó oldalon természetesen ő a legfőbb jó, miközben olyan szinten eladta magát a hírnév miatt, mintha az adott csúcs sose lenne neki elég, minél több mainstream film és egy mellmutogatás, hogy ő fasza lenne amerikai elnökként is...

2021. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Személy szerint nincs vele bajom. Nemtom hogy ez neked most mennyit segít. :D
2021. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!