Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Mucsi Zoltán vicces?

Szerintetek Mucsi Zoltán vicces?

Figyelt kérdés
Szerintem nem

2021. aug. 22. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Kedvenc színészem! Persze hogy vicces.
2021. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem vicces, csak már unalmas, hogy mindenhol kb ugyanazt a karaktert játszatják vele
2021. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát már hogy a büdös véreres k__a úristen f___ba ne lenne vicces? Te vagy az, Róland?
2021. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Talán
2021. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
A legutóbbi reklám vele szerintem gyenge volt, de ez nem az ő hibája. Amúgy Tóth Jánosként felülmúlhatatlan :D
2021. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Akarsz körszakállt?
2021. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Befetéma van.
2021. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vuk-91 ***** válasza:
Nos, ez attól függ, hogy milyen szemszögből nézzük a humort amit Mucsi karakterei képviselnek. Én egyszerre tartom horrornak és viccesnek egyszerre. Az előbbi azért, mert az idegbeteg, túlzott és indokolatlan aggresszióval megátkozott elmegyógyszökevény alapjául sajnos valós jelenség szolgál, és nekem volt balszerencsém ahhoz hogy egy ilyen leordítson a semmiért. Nem kellemes, ha valaki úgy üvölt veled, mint ha éppen megveszett volna, ráadásul az ilyen ember, amilyen beszámíthatatlan, emberölésre is képes lehet. Szóval viszontlátni a képernyőn nem mindenkinek való, és nagy valószínűsége annak hogy a filmjeire raknak egy "gyengébb idegzetűeknek nem ajánlott" figyelmeztetést. Az utóbbi viszont a beszólásokért, amiket elordibál. Mucsi nem egyszerűen egy idegbeteg karaktereket eljátszó színész. Ő része egy, a magyar társadalomra, és annak kollektív elmeállapotára fordított elmetükör, a magyar elme-egészségügyi hiányosságok kifigurázása. A magyarság pszichiátriai és pszichológiai bukásainak paródiája. Egy vicc, amit a magyar emberek egészségügyhöz, specifikusabban a lelki- és elme egészségügyhöz való hozzáállása, a sajnos gyakori betegségtudat hiánya, és az elszabadult züllés, alkoholizmus ír.
2023. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!