Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szakított Gigi Hadid és...

Szakított Gigi Hadid és Zayn.Mi a véleményetek róla? Ki oldalán álltok?

Figyelt kérdés

Hihetetlen hogy Yolanda miatt szakítottak, az a nő egy homofób rasszista és undorító.Szerintem Zaynnek teljesen igaza van... Utálom Yolandát,nézzétek meg akár ezt a videót:

[link]

Szétrombolta a gyereke álmát hogy röplabdázzon,nem hagyja enni, leleszbikusozza,volt egy olyan is hogy azt mondta a sminkesnek ne sminkelje ki úgy ahogy mert úgy néz ki mint egy kínai.Most meg még a párkapcsolatát is tönkreteszi.



2021. okt. 29. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekem akkor vált unszimpatikussá amikor megláttam azt a videót amikor Giginek szülinapja volt és egy falat tortát is megfelezett nehogy elhízzon.

Utána láttam a sminkelős videót meg amikor nem engedte hogy röplabdázzon.

Nem értem miért kell elrontani kvázi a lánya életét.Végre van valaki aki szereti de neki el kell rontani

2021. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
A mohemadán gyerektől mit várt, hogy emberszámba veszi?
2021. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Yolanda megszállott Zaynből is pénzt akar. Nem tetszik neki hogy szorong ezért nem tud fellépni meg ugye az se hogy ő is olyan mint Gigi és nem szeretné mutogatni Khait. Azt olvastam amúgy hogy amíg Gigi elvolt dolgozni valahol yolanda valami sámánt vitt a házukba és ki akarta cserélni Zayn vérét transzfúzióval "szorongás mentes vérre" tiszta beteg az egész nő. Azt meg az exével már eljátszotta hogy meggyanusította azzal hogy bántalmazta közben meg csak az ujjával mutogatott rá. Remélem Gigi nem fog az anyja pártjára állni biztos nehéz lesz pedig. Azok a videók meg mind bizonyíték rá hogy anyának se semmi yolanda. Próbál kris jenner lenne de sajnos szar anya nagyon
2021. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
de akkor miert van joba vele Gigi es Bella ha igy viselkedik veluk?
2021. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
miert szakitottak valojaban? azert miert szakit Gigi ha az anyja mond valamit?
2021. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Azt hallottam, hogy Zaynt most bíróság elé állították, emiatt a nő emiatt... Nem hiszem el Yolandát, ez a nő csak ártani tud. Viszont az biztos, hogy Zayn és Gigi továbbra is beszélnek és Gigi szeretné, ha Zayn látná Khait, szóval biztos vagyok benne, hogy amit Yolanda mondott az egy akkora nagy hazugság, különben Zaynnek esélye sem lenne látni a kislányát.
2022. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
76%
Én azt is olvastam, hogy csináltatott egy apasági tesztet a kicsinél egyszóval megcsalással vádolta a saját lányát
2022. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!