Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Trapson jó énekes?

Michael Trapson jó énekes?

Figyelt kérdés

Az eo full movie-rol mi a vélemény? (trapson-tól)

Szerintem elkapráztató!



#Michael Trapson #Új Michael Jacksonra találtunk? #We all love it
2021. nov. 1. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Kezeltesd magad, mert félelmetes ez az elmebeteg mániákus viselkedés amit csinálsz hogy kiírsz napi 20 kérdést a témában...
2021. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
#1 Te meg kezeltesd magad, mert kényszeresen lefikázol mindenkit a nap 24 órájában.
2021. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkit. Csak a mániákus elmebetegeket mint a kérdező.
2021. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De komolyan mit akar ezzel elérni? Erre maszturbál hogy kiír napi 20 Jacksonos kérdést? Miért? Jó neki ez?


Szerinteme ez rohadtul nem normális ha ilyen betegesen be van szűkülve, hogy egész nap a rohadt Jacksonos kérdéseivel okádja teli a topicot.

2021. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is elhet, hogy csak a petra frey, evridiki meg allo der sport stb kérdések spammelője, csak elfelejtette nnél a profiljánál elrejteni a nevét.
2021. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő egy rapper és egy Michael Jackson imitátor. Én nem kedvelem amit csinál, nem tudom hogyan nevezzem ezt talán trash kontettel szórakoztatja a népet. Ne tud meg mit csinált a don't stop til you get enough dalából. Nem mondom hogy rossz ember, kicsit sem egyedi
2022. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!