Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Mardoll lányról? (Catherine Dederick)

Figyelt kérdés
Láttam már régebben Dancsó Petinek az aranyásók luxuskivitelben videóiban, már akkor is úgy tűnt nekem, hogy csak megjátsza magát, de most az x faktorban is olyan, mintha túltolná ezt a karaktert amit ő próbál hozni. Vagy ő tényleg ilyen? Számomra hihetetlen, hogy léteznek ilyen emberek :D Ráadásul ahogy töri a magyart, nekem az is gyanús, mintha csak direkt csinálná...
2021. nov. 15. 14:42
1 2
 1/15 anonim válasza:
57%
tehetségtelen bohóc, éppen emiatt jól megfér a többi selejt mellett. a proliknak jó lesz, tudják bámulni két kőbányai között
2021. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem kínos a nő, úgy ahogy van.
2021. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Csak irigylitek a melleit
2021. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jó abban, amit csinál, csak nem egy hagyományos popénekesnőként, hanem valami nagyon extrém zenei freak show tagjaként lenne igazán a helyén. Magyarország túl kicsi ahhoz, hogy a rajongók eltartsanak egy ilyen jellegű produkciót.
2021. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

https://www.youtube.com/watch?v=dPmOJqNlMlE

Nekem ez a dal tetszik tőle. Amit az X-Faktorban mutatott az egyáltalán nem.

2021. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Én valamiért úgy érzem, hogy nem szólóénekes kellene legyen, hanem minimum duett. Nagyon magamutogató, egocentrikus dalai vannak amitől 2 szám után uncsi. Ráadásil amikor nem énekel csak beszél, kifejezetten cuki imázsa van, nem nagyasszonyos.

Van benne energia, kéne mellé valaki akivel párbeszéd van, okosabban kitöltik a teret.

2021. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Na én akkor nagyon röhögtem rajta,meg megvetettem,amikor volt a luxifeleséges jelenet,az állatos,aztán láttam a Surviort,mondom mit keres itt,de semmi olyat nem csinált,ami szerintem kiakasztó lett volna. Jött az Xfaktor,és mondom végre valaki,aki tényleg más,aki őrült és él a színpadon. A válogató óta drukkolok neki,necces volt azért,de örülök,hogy nem az Anett került be így,mert legyen valami tüzes produkció is,tuti akkorát fog rakni élőshowba. Fejlődnie kell hangilag az biztos,meg inkább csak rappelnie,de amúgy tök okés. Ő ahhoz képest még visszafogott is,mint amit instán ilyen Zsebibaba meg társai művelnek,hogy nincs letiltva az a csaj,nem értem. Meg az különösen meglepett,hogy New Yorkban színészsuliba is járt és musicalekben játszott,legalább nem új neki annyira ez az egész színpadi dolog. Egy esélyt mindenképpen megérdemel. A Plaza viszont kár,hogy az élőbe került,mert ő viszont nem tagadja,hogy el van szállva xd
2021. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Politikai meg gazdasagi hatter van mogotte, ez egyertelmu. Bar meglep, hogy nem Amerikaban akar karriert, hanem Magyarorszagon. Azert ez eleg nagy leadas.
2021. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem túl sok az a csaj, amit a színpadon csinál, az egyenesen cikki (pl. mikor kinyomta a seggét), a ruha, frizura is... Amikor az a csaj énekel, én afféle szekunder szégyent érzek helyette, ha már ő nem érzi.
2021. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Amugy a magyar direkt törese nekem is gyanus. Mint amikor egyes Del-Mo-rol szarmazo politikzsok direkt ö-znek, hogy jobban kiemeljék a különlegessegüket a felvett tájszólással a Parlamentben.
2021. nov. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!