Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek miért megosztó...

Szerintetek miért megosztó személyiség Hajdú Péter?

Figyelt kérdés

#Hajdú Péter #Megosztó személyiség
2021. dec. 23. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem személyesen, így csak arról a személyiségéről tudok beszélni, amit TV-n látok. Nekem abból az jön le, hogy üres, unalmas személyiség, és ő rajta is a fáradtság látszik, hogy unja ezt az egész szerepet. Most leginkább a relevánsabb műsorára, vagy nem is tudom minek nevezzem, ami Life TV-n megy. Szóval ott rajzolódik nála ki ez a személyleírás, amit én látok és érzek.


Az empátiai legkisebb szikráját sem mutatja azok felé, akiket meghív ebbe a műsorba és meghallgatja a történeteiket. Megjátszott érzelmek, csodálkozás, ámulás. Ezzel még inkább azt az érzést adja át a nézőnek, hogy az egész megjátszott, és az alany is csak kitalál sztorikat magáról, egy előre megírt szkriptet, párbeszédet játszanak le egymással. Ezen nem hiszem, hogy van olyan ember a TV előtt, aki ne látna át.

2021. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Számomra azért, mert egy végtelenül egyszerű ember, 0 karizmával és mégis külön műsorokat kapott, meg gazdag lett belőle. Pedig a műsoraiban semmi érdekes kérdést nem tett fel, semmi olyat nem mutatott, amire nem lenne bárki képes. Nem tudom ki és miért nyomta be a médiába, de neki nem lenne ott a helye. Mondjuk vannak nála rosszabbak is ott, de attól még ő is gáz.
2022. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!