Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Edin(k)a hogy mondhatott ilyet?

Edin(k)a hogy mondhatott ilyet?

Figyelt kérdés

A F0kusz interjúban, ahol szinte vihogva mesélt néhány dolgot, nem azt sajnàlta hogy így törtènt.

Hanem hogy az újságírók nem hagytak neki elég időt hogy szèpen tálalja ezt az egészet. WTF?! Tehát megint a követők, a social média volt a fontos, véletlenül sem Csuti, Melanie és legfőképp a gyerekeik érzései.

Vajon mit akart, eljátszani még hónapokig a mártírt miközben félremegy ès közben instán előadni hogy mennyire kivan?!

Mit gondoltok erről?



#NagyMelanie
2022. jan. 22. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Ez komolyan tud valakit érdekelni?
2022. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Téged is érdekel, ha ràkattintottàl a kérdèsre ès a válaszra is időt szàntál.
2022. jan. 22. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem százas az a nő. Teljesen elvette az eszét az internet, insta világa. Azt se tudom neki elhinni amkt kérdez.
2022. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom de jó lenne ha véget érne már ez az egész a net többsége arról szól de ahogy olvastam a kommenteket egy csomó roma okoskodott megverte ott magát hogy G.W.M-et választotta de ki nem szarja le? Meg látszik hogy magyarország.
2022. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!