Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az normál8s, hogy harmincasken...

Az normál8s, hogy harmincaskent is a kamaszkorom platoi szinesz szerelmeert rajongok?

Figyelt kérdés
A helyzetet bonyolitja, hogy ez a szinesz fiatalon meghalt, igy olyan filmekben lehet csak latni, ahol tizen vagy huszoneves. Es meg most is megdibban a szivem es sokat gondolok ra. Tiszta pedónak erzem magam igy harminc kozepen. Mas is van igy? Felek, hogy 50 evesen is ugyanez lesz, es akkor mar tenyleg beteges a dolog. Vagy most is az?

2022. febr. 14. 03:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs az elirasert, telefonrol vagyok. Kar hogy gyakorin nem lehet kerdest szerkeszteni.
2022. febr. 14. 03:18
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Azért mellette vannak emberi kapcsolataid, nem ez tölti ki a mindennapjaidat?
2022. febr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 65 évesen is rajongok még egy zenészért, annak ellenére, hogy jó kapcsolatban élek, vannak gyerekeim meg unokáim, és egyébként is "normális" az életem. De én nem tartom problémának, ennyivel is érdekesebb az életem
2022. febr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha emellett vannak normális kapcsolataid, tudsz tényleg szerelmes lenni, akkor nem baj. Ellenkező esetben elég gázos...
2022. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Volt rovidebb-hosszabb-egy ejszakas kapcsolatom/egyuttletem, es eletem soran eddig 4szer voltam nagyon szerelmrs. Ebbol 3 mas karakteru volt, mint az emlitett szinesz, egy pedig (kesobb derult ki) meleg. Szoval volt eletem az elmult 20 evben is. Most par eve ki vagyok uresedve, gondolom ez is kozrejatszik abban, hogy nosztalgiazik az agyam, es hogy a bensomben meg mindig egy kamaszlany el. Csak az zavar, hogy normalis-e forró fantaziakat elkepzelni ekkora eletkori kulonbseggel, meg egyaltalan szabad-e valakire igy gondolni, aki mar nem el. Rohogjetek ki, de felek kicsit, hogy ha van calami igazsagszolgaltatas az elet vegen, akkor ezert kapni fogok, es az verciki lenne, ha barki barmit latna a gondolataimbol, akar egy felsobb hatalom is.

Egyebkent nem vagyok konkretan vallasos, sem pedig prűd, kiprobaltam sok dolgot az emlitett kapcsolataimban, de az mindig is egy benso felelmem volt, hogy valahol megvannak ezek a fantazialasok, es egyszer a fejemre olvassak. (Most ezt nem csak erre az esetre ertem, hanem ugy altalaban).

Van ezzel meg igy valaki?

2022. febr. 15. 00:26
 6/7 anonim válasza:
0%
Nem
2022. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:
68%

Noshàt, így kifejtve nem normàlis.


Nem késő még pszichiàtert keresned!

2022. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!