Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a Top 10 kedvenc Magyar...

Ki a Top 10 kedvenc Magyar videósotok?

Figyelt kérdés

Pls olyanok irjansk csak akik a nagyobb Magyar youtuberek nagy reszet ismerik.

Nekem ez a top 10 lista:

1. Cresser

2. TheVR

3. Viccelek

4. Szabó Kristof

5. Barni

6. Henry Kettner

7. Radics Peti

8. Magyarosi Csaba

9. BTurbo

10. Videománia

+1 Elek Robi

Illetve Csigér Alexet meg Tari Ádámot is bírom. Illetve én Nosikát is bírtam. Őt nem mondanám pedofilnak sem gonosznak. A pedofil az Iron Channel, a gonosz pedig Nabu. Végülis 25-27 évesen még nem pedofilia ha 14+ os lányokra bukik. Bár attól is függhet a dolog, hogy pontosan mi is a célja. Meg érted az, hogy valaki 30 éves még nem jelenti azt, hogy sokkal értelmesebb egy kamasznál.. Viszont Iron ő valóban pedofil mert 11 éves lányt akart levetkoztettni fujj. Nabu az meg az emberiseg legalja. Az alvilagra lenne valo. Na meg Herby is jó volt.

Nézek Angol vidiseket is. PewDiePie, Markiplier, 8-BitRain, mindent visznek.


Akiket a legjobban utálok azok pedig OwnMcKendry, Rácz Géza, 2Side, Dezső Bence, Molnár Krisztián, Iron Channel, Nabu

2Sidet csak azért mert mindig lop illetve ugyanolyan video index képeket tesz ki mint Iron Channel.

Ownmckendry egy idiota, fsz. Molnár Krisztián csak félig illik a listára mert ő legalabb neha vicces is.



2022. ápr. 1. 23:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Régen a VR volt, de nagyon sokat változott, annyit hogy már meg is utáltam...főleg Pisti nem szimpatikus már,meg munka időnek nevezi azt hogy játszik :d


Igazából egyik magyar sem tetszik igazán...Isti meg zsoze hányingert kapok tőlük.


Ezért csak külföldit nézek twichen :d

2022. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

The fair right


Fiderikusz


Kaktusz podcast (Gerő és G. Fodor)


Videómánia


Retroshock


OtherSide

2022. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
44%
Nekem csak egy kedvenc videósom van és az Toroczkai László
2022. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
osszesen nezek 4 db magyar yutubert: RetroShock, Szirmai, Turi Tamas, Vaszonzsakoslany. ezek kozul Turit es Evit nezem rendszeresen
2022. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%

Rangsorolni őket nem tudom, nem is szeretném, de akiket rendszeresebben nézek: fókuszcsoport, The Raven Croaks + Bennszülött Bálna, ZSHOW time, Pottyondy, Partizán, Tanulom Magam (és Animegyetem), iSÜN, FanMadeMaker, plusz idemondanám Puzsért, de ő afféle archívumként használja a csatornáját. Pont közülük kerülnek ki azok, akik a te kedvenceidet rendre berantelik. 😀

Külföldiek közül leginkább olyanokat nézek, akik politikával és/vagy társadalmi jelenségekkel foglalkoznak, pl. Vaush, Xanderhal, Shoe0nHead, Jaclyn Glenn, ContraPoints, CopsHateMoe, Repzion (mondjuk ő kilóg), de néha becsúszik egy-egy reakcióvideós vagy egy ASMR csatorna is.

2022. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Ui. Az általam felsorolt magyaroknak a fele is politizál, szóval ki sem kellett volna emelnem ezt a tényezőt a külföldiek esetében, de nagyon álmos vagyok, nézzétek nekem el.
2022. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Zsozet és fanmademakert is utalom. Csak kifelejtettem. Bár mondjuk fanmademakert talán annyira nem. Mert néha igaza van. De tavalyelőtt voltak eléggé undorító túl kapasai. Pl Bturbo vagy a felkezu srác ügyében. Illetve a top 10 legsuttyobb magyar youtuber videóban Cresser egyáltalán nem illik és nem is illet bele soha. Meg alapból ebben a videóban túl nyomó részt a tini videosok vannak bent. Zsozeatyat bezzeg nem rajta be. Puzsert én is szeretem. Nessaj is jó. Thevr valóban követ el mostanában hibákat pl azt, hogy a horror játékokal mindig csak Jani játszik. Legalább 2-en tolnak vagy liveonkent felosztva. Mert vissza emlekekezven a régi VR horror játékokra 2013-14bol na az. Vicces volt nagyon. Illetve iSÜN 1-2 vidijet már láttam . De róla véleményt nem igazán tudok még alkotni.
2022. ápr. 2. 00:56
 8/23 anonim ***** válasza:
58%

Partizán


Potyondi Edina


Puzsér Róbert


Űrkutatás magyarul


Dörner Csenge


Bence Balázs


Tanulom magam


Tedx


Top10


Sikerre hangolva


és még sok minden más...


29/F

2022. ápr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon rossz az ízlésed! Az első és harmadik helyezetted pld. kritikán aluli, a negyedik nem is videózik már. Gondolom nem vagy nagykorú se.

Fókuszcsoport

Potyondi Edina

Kadarkai Endre

DTK

Partizán

Zshow time

Sallai

FMM Marci hangulat függő

Limonádé tartalomban sokan vannak.

2022. ápr. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Sorrend nélkül:

Hollywood Hírügynökség

Radics Peti

ZSHOW time

Fókuszcsoport

Pottyondi Edina

Videómánia

Paul Street

Tanulom Magam

Puzsér Róbert

iSÜN


Az a kifejtésed egyébként, hogy 25-27 évesen normális 14 évesekre nyomulni (szexuálisan), az elég meredek. Az viszont, hogy 30 évesen sokan nem érettebbek egy kamasznál, pontosan igaz. A pedofilok többsége pont azért az, mert maga is megrekedt a gyerek/kamaszkorban, a saját korosztályához éretlen. Ettől viszont nem lesz kevésbé helytelen és gyomorforgató, ha gyerekeket kihasználnak, SŐT.

2022. ápr. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!