Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Billie Eilish a korosztályában...

Billie Eilish a korosztályában (20 év körüli) átlagosnak lánynak számít?

Figyelt kérdés

Képek:


[link]


[link]


2022. júl. 8. 11:44
A kérdező szavazást indított:
Szép
Átlagos
Átlag alatti
37 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2022. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem átlagos. Sminkben szép, de a legtöbb nőn,ha jól van sminkelve, nagyon sokat dob a kozmetikum.

Vannak szebbek tőle de kevésbé szépek is.

Engem csak ez a bánat feje zavar, borzasztó, hogy valaki ennyire életunt fejez vag ilyen fiatalon. Egy mosoly csodákra képes.


24N

2022. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2


Direkt vág ilyen életunt arcokat, mert nem akar a tömeghez hasonló lenni. Erről hallottam.


A sztárok többsége valószínűleg amúgy is műmosolyt mutat, ő ezt nem teszi. Régen mikor tini lány volt, jóval egyedibb (underground) volt a megjelenése is. Azóta nyitott a népszerű (mainstream) vonal felé.

2022. júl. 8. 12:08
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha direkt vágja ezt a fejet, ha nem, borzalmasan szánalmasan fest vele. Mondjuk ezzel is ki lehet tűnni, valóban. Hogy meglátják az életunt botrány fejed és szerteszéjjel szalad mindenki. Tömegoszlató fegyvernek kiváló 🤣
2022. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem átlagos egyáltalán,inkább átlagon aluli a kinézete smink nélkül,sminkkel is pedig csupán az átlagot üti meg.
2022. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Visszavonom az előbbit,újra megnéztem a képet,sminkkel is csak átlagon aluli marad.
2022. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Még annyit hogy,kb. ugyanolyan mint Lady Gaga,csak ő (mármint B.E.) 15 évvel fiatalabb.És Gaga meg annyira,de annyira jól akar kinézni,de valójában olyan nőietlen az egész nő,hogy csak na.
2022. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen beállású képeknél sokan próbálnak kifejezéstelen arccal pózolni, arról meg nem tehet, hogy ilyen "búvalb*szott" arckifejezése van alapból. Nekem is ilyen üres tekintetű az arcom, mikor nem mosolygok.


[link]

[link]

[link]

2022. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Kérdeztél valamit, válaszolunk rendesen, miért kell lepontozni? Mert nem tetszik? Akkor ne tegyél fel kérdéseket, mert sokszor fog még az életben traumatizálni a válasz.
2022. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le. Az első két választ pontoztam fel, a többit 1 perce néztem meg, most léptem be ide.
2022. júl. 8. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!