Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek melyik a legnehezz...

Szerintetek melyik a legnehezzebb és legkönnyebb tánc a Blackpinktől és az Aespától?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a legnehezzebb és legkönnyebb tánc a Blackpinktől és az Aespától?


És ti tanultatok Blackpinkes vagy Aespás táncokat? És ha igen akkor melyeket?



És ti inkább a Blackpinket vagy Aespát szerettitek jobban? ---> ✨szavazás✨👇🏻



2022. aug. 20. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Blackpink
Aespa
15 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem tanultam táncolni, szóval tisztán az elképzelésem (és az emlékeim az adott táncról) alapján😅:

Aespa:

-legkönnyebb: Dreams Come True

-legnehezebb: Black Mamba

Blackpink:

-legkönnyebb: talán Playing with Fire

-legnehezebb: Don't Know What To Do


Általánosságban az Aespa és a Blackpink koreográfiák is a könnyebbek között vannak a kpopban amennyire én látom. Se nagy szinkronizáltság, se különösebben nehéz mozdulatok nincsenek bennük 1-2 kivétellel..


Hogy melyik csapatot szeretem jobban... Jó kérdés😂 Pár hónapja rávágtam volna hogy Blackpink, de a nullához közeli kontent eléggé "elhidegített" a csapattól sajnos. Tavaly Novemberig pedig ők voltak az ultjaim💚 Más kérdés, hogy kontent szempontjából Aespa sem sokkal "jobb" mint Blackpink, de legalább voltak új zenéik🥲 Szóval szerintem eljutottam arra a pontra, hogy erre a kérdésre Aespa legyen a válaszom.. De nagyon egy szinten vannak, szóval ki tudja mit hoz a jövő (és a Szeptember🤞)...

2022. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

BLACKPINK:

Legkönnyebb tánc: See u later

Legnehezebb:Whistle

Amiket tanultam: As if it's your last, Kill this love, Playing with fire, D4, How you like that


Aespa:

Legkönnyebb:Forever

Legnehezebb:Savage

Amiket tanultam: Black mamba, Next level, Savage


A BLACKPINKet szeretem jobban, ez nem kérdés :D

Imádom őket, bár a Pink Venom nem lett a szívem csücske :D Nagyon várom már az új albumukat és Jisoo soloit

2022. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is leírom, de azok közül választok amiket "kiadtak".


Szerintem:


Blackpink:


Legnehezebb: Don't know what to do

Legkönnyebb: talán a DDU-DU-DDU-DU


Tanultam: 1. Kill This Love,

2. DDU-DU-DDU-DU, 3. How You Like That, 4. Lovesick Girls, 5. Money (, most pedig a Lalisat tanulgatom)



Aespa:


Legnehezebb: Black Mamba

Legkönnyebb: talán a Next Level


Tanultam: nem tanultam még Aespás táncokat, ezért nagyon nem is tudom megválaszolni hogy melyik a legkönnyebb.



Én személy szerint a Blackpinket jobban szeretem, elvégre a Blackpink volt az első bandám.


Első sorban Blink, második sorban pedig MY vagyok.

2022. aug. 21. 18:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bp-ről tudok nyilatkozni, szerintem a legkönnyebb: Kill this love és a legnehezebb: As if its your last
2022. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, melyik aespa, és melyik blackpink tagot szoktad nézni tánctanulás közben?
2022. aug. 24. 00:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

BLACKPINK: általában Rosé

Aespa: Karina vagy Winter

2022. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Blackpink:

Legnehezebb: Boombayah

Legkonnyebb: Don't know what to do/Pink Venom


Aespa:

Legnehezebb: Black mamba

Legkonnyebb: Next level


Szerintem a Don't know what to do elég könnyű, ha nem Lisa-t utánzod, mert ha nincs kilazítva a spárgád akkor az eredeti eleg nehez.

2022. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az AESPA-ról nem tudok nyilatkozni sajnos, de a Blackpink-ről tudok:

Szerintem a legkönnyebb: a Forever Young

A legnehezebb szerintem: a Whistle! Én is csak nagyjából tudom a Whistle-re a táncot!

2023. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja a 8-as vagyok! Sok táncot tanultam, és hogyha nincs előttem a lap amikre fel vannak írva a dalaik akkor csak néhány dalt tudok felsorolni, hogy melyikekre tudom: Pink Venom, Kill This Love, DDDD, How You Like That, Boombayah, As If It's your last, Whistle, Typa Girl, Lisa - Money! Meg lehet, hogy még van csak nem emlékszek rá!
2023. febr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ambrus Lonci ***** válasza:
Én aespát nem hallgatok de szerintem a legnehezebb blackpink dance a whistle. A how you like that táncát tanultam csak meg
2023. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!