Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik az a videója Avram...

Melyik az a videója Avram Latoscanak, amiben az apja miatt sír?

Figyelt kérdés

Elmondta, hogy testileg lelkileg bántotta és, hogy soha többé nem fog vele beszélni.

Ez még a terhessége előtti YouTube videóinak valamelyikében van. De melyikben?



2022. szept. 7. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, nem is érdekel! Az anya videóit viszont nézem, olyanokat elmond erről a csöves kukorica kamu majomról! 🤣🤣Éghet a pofája Vivikének! Igaza van az abyjanak abban is, ha nem ugy történik valami, ahogy o szeretné vagy eppen nem nyaljak azt a dagadt nárcisztikus fejét, akkor hisztibiszti van!! Neeee a nagy királynőtök! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Meghalok
2022. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én is láttam és nagyon sajnálom őt. Nem tudom elképzelni, hogy mi az a családi balhé, ami miatt azt embert, aki felnevelt, cserben hagynám. Számomra ez elképzelhetetlen.


Eddig is sokan láttuk, hogy mekkora csalódás Avram, ez az új alis webshop is hatalmas csalódás volt, de ez mindent felülmúl. Azt hiszem, hogy az utolsó ember aki még bírta is el fog fordulni tőle.

2022. szept. 8. 10:42
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Hogy és hol keressem meg az édesanyját?
2022. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Amugy az anyja sem 100! Vivi hibás, mert ő összejött figyeljetek! 😀 Vivi pszichopata apjának a pszichopta testvérével, aki megfenyegette, hogy ilyen olyan maffiában van és eladta házát, mindenét és fillér nelkul marad. Mondja, hogy Vivien(Avram) gonosz, es befolyásolja az embereket és ha nem erteaz vele egyet megsértődik! (Ami igaz, mert lejött) Az anyja korul meg mindenki beteg agyu csak ő nem. Naaa nem bantaskent, de ez az egesz familia szepen fogalmazva agybajban szenved. Attilaek családja ha cigók, még akkor is 100* normálisabbak, emberibbek, mint Avram, az anyja, meg az apja!! Az is oda viszi a testvérét a gyerwke anyjához! 🤯🤯🤯kiégés! Amugy ditt a csatornája neve youtubon
2022. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd most megint sírás rívás lesz,mert jön a második gyerek! 😀
2022. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk aki ennyire ki volt az elsőtől, annak ajánlott a másodikat születése napjától a bölcsibe beiratni.
2022. szept. 9. 19:30
 7/16 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣Utolso, ezen nagyon röhögök! Láttatok a videóját, meg, hogy mondja milyen jol megy az üzlet, tudjatok milyen, pakolja instasztoriba, ha osztanak tole barmit vagy vesznek. Ket ember vásárlását rakta fel eddig! 🤣🤣 Boldog a pénz miatt, ugy adja elő magát, mintha valami nagy sikeres üzletasszony lenne, azt eltartják! 🤯🤯🤯🤯
2022. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

" amibe belekezdek az arannyá változik. Amibe bele kezdek az sikeres"

Pl Avram bögrék, pl mimt a könyv, pl mint a kínai szarjai árulása? 🤣🤣Áhh én úgy nevetek rajta, meghalok ezen a nőn. Így agyilag nem tiszta az tuti. Jaaa a festegetést kihagytam!! Ténylwg annyira sikeres, jaaa nem. Talán Attila? 😆😆 Arrol ne is beszéljünk, hogy 116 ezer követőből sikeresen lett 112 ezer. Tényleg sikeresen vered át a hülyéket semmi több Avram :))))

2022. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem Avramról a Berki brigád jut eszembe, azok is tették az agyukat, kirakat élet, drága nyaralás aztán mi volt, albérlet, anyagi problémák, veszekedések, verekedések és társai. És mit csináltak, pont így bizonygatták folyamatosan, hogy milyen jó életük van. Érzem a szagát, hogy ezeknél ugyanígy szar van a palacsintában.
2022. szept. 9. 20:35
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Az anyja 100* többet elért, egyedül nevelte fel saját erőből! Na az siker! De amikor eltart az urad, azon mi a siker? 😃😃
2022. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!