Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson pedofil volt?

Michael Jackson pedofil volt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 14:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%

#10.


Abból ered, hogy 60% volt hasonlóképpen molesztálva gyerekként, ezt én egy tanulmányban olvastam… A többi meg ezek alapján csak a saját következtetésem.

2022. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
96%

Értem köszi.

Amúgy ezzek elérhetők, az interneten? Szívesen tanulmányoznám. Azt tanulmányt..

2022. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
NEM volt pedofil, játsszani akart a gyerekekkel, ezért hozta létre Neverlandot. A szülők pedig a gyerekeiket maguk hordták oda. Aztán pénzzel zsarolták, még a halála után is! Amerikai jelenség, egy sztárral összehozod a gyerekedet, aztán megzsarolod. Ebből akarnak élni. Ettől még nem volt pedofil, különösen ha az ő gyerekei is vele voltak, és legtöbbször így volt. Csak hát fekete volt, híres volt, ettől még nagyobb üldözést inditottak ellene.
2022. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

4-es

"Igen.



Lásd Leaving Neverland című film."


Egy egyoldalú film mióta is bizonyíték főleg,hogy tele van hazugsággal?De ha már annyira ajánlod akkor tessék végig nézni ezt is

[link]

2022. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Viszont jó célpontja volt a haszonleső tetűknek, kik vádaskodtak.
2022. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
28%

9-es


Egyetlen alkalommal fizetett,de akkor sem ő akarta hanem a koncertszervező cég és akkori felesége Lisa Marie Presley beszélték rá.Ő maga bizonyítani akarta az ártatlanságát,de 2005-ben viszont már bizonyította az ártatlanságát és 14 vádpontban ártatlannak találták.A legnagyobb érdekesség,hogy a 2005-ös vádló anyát több rendbeli csalásért elitélték😉



De ha már semmit nem tudsz,a vádakról tessék végig nézni ezt

[link]

Square One - A startmező Új tanú Michael Jackson ügyében | 2019-es dokumentumfilm


A Square One - A startmező egy dokumentumfilm, ami a Michael Jackson elleni 1993-as vádakat vezsi górcső alá. Új bizonyítékokat és információkat mutat be olyan emberek interjúin keresztül, akik közel álltak az esethez. Ezek az interjúk eddig soha nem hallott nyilvános állásfoglalásokat tartalmaznak az ügy tanúitól, Michael Jackson unokaöccsétől és az 1993-mas ügyvéd jogi titkárától.

2022. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
95%
Megkockáztatom azt a kijelentést, hogy a "pedofília" minden ember tudati fejlődésének a része, ami régebben úgymond elfogadott ill. megtűrt volt, mára pedig meghaladtuk ugyanúgy mint az emberevést,emberáldozatot,rabszolgatartást vagy a családtagok(egy törzsbe tartozók) közötti házasodást.
2022. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%

"Nagyon fontos számomra, hogy megosszam a történetemet, mert amikor a mindennapi életben beszélgetek róla olyan emberekkel, akiket nem ismerek, vagy még olyanokkal is, akiket ismerek, még mindig mindenki azt hiszi, hogy bűnös volt.Nehéz elhinni, hogy ez még mindig tart.

Nem ez történt... Nagyon szörnyű dolgokkal vádolták, és igazán szégyen a bolygónak, hogy egy ilyen fantasztikus embert veszített el.Úgy kell néznünk a dolgokat, ahogyan azok valójában voltak, ahelyett, hogy azt mondanánk, hogy "ó igen, ő egy különc, furcsa fickó volt, tehát biztosan bűnös volt".

Mindannyian különbözőek vagyunk, és Isten nem engedheti meg, hogy valakit bűnösnek találjanak a bíróságon csak azért, mert furcsa vagy különc volt."


Paula Coccoz, a Michael Jackson-per 10. számú esküdtje, Stephanie Nolasco interjúja a Fox News számára, július 21


" Teljesen nyilvánvaló volt, hogy soha nem történt semmilyen zaklatás. Az is nyilvánvaló volt, hogy a család részéről voltak hátsó szándékok, és hogy az anya mindent megrendezett... Én ezt gondolom.Egyetlen bizonyíték sem volt, amely bizonyította volna a bűnösségét, vagy kétségbe vonta volna az ártatlanságát.

Egyértelmű volt, hogy nem tehetünk mást, mint hogy a "Nem bűnös mellett szavazunk"


Paula Coccoz, a Michael Jackson-per 10. számú esküdtje, Stephanie Nolasco interjúja a Fox News számára, július 21


GAVIN KÖZÖMBÖSNEK TŰNT


Ami Gavint illeti, egyáltalán nem tűnt megrendültnek.

Vannak fiaim, és tudom, hogy a fiúk útjai elég egyértelműek. Ha a gyerekeket olyan helyzetbe hozzuk, ahol hirtelen felnőttek veszik körül őket, teljesen más emberekké válnak.A zaklatásról, gondolom, nagyon-nagyon nehéz beszélni, különösen egy emberekkel teli tárgyalóteremben. Azt hiszem, ez valami olyasmi, ami felzaklató.

Számára azonban ez nem volt nagy ügy, csak egy újabb nap a bíróságon.Az ilyen trauma által kiváltott érzelmek, különösen, ha azt valaki okozta, akivel törődtél, és aki csúnyán cserbenhagyott téged, gondolom, egy kicsit intenzívebbek.

Ehelyett semmi: még egy könnycsepp vagy zokogás sem. Ez is egy kicsit furcsa volt.


Paula Coccoz, a Michael Jackson-per 10. számú esküdtje, Stephanie Nolasco interjúja a Fox News számára, július 21



"Nagyon érzékeny voltam a kérdésre. Eléggé magamra vettem. Soha nem szeretné, ha ilyesmi történne a gyermekeivel.

Ezért számomra soha nem számított, hogy ő Michael Jackson: ha elkövette volna azokat a bűncselekményeket, amelyekkel vádolták, nem okozott volna gondot, hogy bűnösnek találjam.Emlékszem, hogy figyeltem az arcát és a testbeszédét Gavin Arvizo vallomása alatt. Látszott rajta, hogy mennyire mélyen megbántották: lehajtotta a fejét, és kerülte a szemkontaktust. Magába szívta az összes tanúvallomást, és a testbeszéde világosan mutatta szomorúságát."


Paula Coccoz, a Michael Jackson-per 10. számú esküdtje, Stephanie Nolasco interjúja a Fox News számára, július 21

2022. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!