Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Mazsi hogyan tudta...

Berki Mazsi hogyan tudta ilyen gyorsan feldolgozni a szerelme halálát, mi a titka az ennyire gyors gyászfeldolgozásnak?

Figyelt kérdés
Nekem több éve elvesztett szerettem nem megy a mai napig :(

2022. szept. 29. 15:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
Így járnak az olyan férfiak akik üresfejű kirakat nőkre hajtanak. Ő választotta.
2022. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

Lehet a végén már nem volt szerelem. Sokat veszekedtek.

Elvileg verte Mazsit, lehet igaz is..az anyja se tűnt meglepettnek a vádakon.

Ha nem is verte, akkor is sokat vitáztak. Ki tudja milyen lehetett ezzel a pasival élni.

2022. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy nem is volt már igazi kapcsolatuk. Így érthető, hogy már hamar párra talált Berki helyett. Márpedig ez csak akkor lehet ha már nem érzi a gyászt.
2022. szept. 29. 17:17
 14/23 anonim válasza:
97%

Mert nem a szerelme halt meg, hanem a férje, aki iránt már sem szerelemmel sem szeretettel nem volt.

Ahogy a pénz fogyott, úgy fogytak el az érzelmek is.

2022. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%

Olvastam, hogy időnként a szomszédok hívtak rendőröket hozzájuk, olyan veszekedéseket műveltek.

Szerintem Mazsi inkább fellélegzett, amikor meghalt Berki. Csak ezt ugye ciki lett volna a bulvármédiának mondani.

2022. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%
Mazsi nem tudott teherbe esni Berkitől, keresett egy izmos és magas férfit. Kellett, hogy a nem létező jókora vagyont megörökölje felerészben a gyerek! Aztán rájött, hogy Berkinek nincs pénze, ezért veszekedett állandóan, hogy zengett az egész ház. Fellégzett, amikor Berki meghalt, a temetésen megjátszotta a gyászoló özvegyet, azóta pedig együtt van az új párjával. CSAK NE JÁTSZANÁ A CELEBET, MERT AHHOZ IS BUTA.
2022. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

"Ahogy a pénz fogyott, úgy fogytak el az érzelmek is."


Milyen pénz?


"Aztán rájött, hogy Berkinek nincs pénze, ezért veszekedett állandóan, hogy zengett az egész ház."


Eddig nem tudta, hogy Berki hazudik a vagyonáról?

2022. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%

Ohh hát ez nem szerelem, csak érdek.

Mintha egy pénzköteghez ment volna hozzá, mondjuk nem értem h miért, én őt 1000× értelmesebbnek hittem.

Neked meg sok szerencsét a feldolgozáshoz!

2022. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%
Csak azt látta, hogy mi volt a látszat, de a valóságot nem. Berki igazgató volt (8 általánossal), de minden luxusautót, minden utazást stb. a sponzorok pénzeltek. A bíróság meg is büntette a büntető fékezés miatt, amikor a buszon többen elestek miatta. Berkinek nem volt a végén már pénze. Mazsi akkor már régen rájött, hogy mi a helyzet. Megtudta, hogy Berki hazudott a vagyonáról, ami nem is létezett.
2022. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
91%
Már nem volt jó a házasságuk, a szomszédok szerint sokat veszekedtek, Mazsi is üvöltözött Berkivel, hogy pénz kell neki meg börtönnel zsarolta. Elvileg Berki tudta, hogy Mazsi csalja azzal a pasival akivel most van ezért is voltak rosszban. Mindig a pénzesebb ember felé megy. Annó a férjét is otthagyta Berkiért aztán mikor kiderül a sok adóság akkor átpártolt Berki gazdag autókereskedő haverjához akitől most 70 milliós Merciket kap. Ezért könnyű neki gyászolni, de nyilván a kislányuk miatt sajnálja.
2022. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!