Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed? Egy hírességn...

Mi a véleményed? Egy hírességnek mindent meg kell osztani a nyilvánossággal az életével kapcsolatban vagy ő döntheti el, hogy mit oszt meg és neki is joga van a magánélethez a kíváncsi rajongók ellenére?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ez attól függ mit akar maga a híresség.

Éppen úgy láthatsz példát arra, hogy egy híres embernek semmit nem tudsz a magánéletéről, meg arra is, hogy csak egy részét teszi nyilvánossá, vagy éppen hogy mindent kiposztol a reggelijétől az esti bulizásán készült fotókig.

2022. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt osszon meg amit akar és ne adja el magazinoknak a magánéletét mert az gyomorforgató lásd Tóth Gabika és Kulcsár Edinka és még sorolhatnám.

Mindent kitesznek ha kell ha nem és ez szánalmas.Én nem nézem őket csak hallom ismerősöktől és nem is vagyok rájuk kíváncsi.Mindig lesz erre igény egyébként mert sok ember erre kíváncsi.

2022. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek joga van a magánélethez!

Aki sok mindent megoszt, az is csak az élete 1000-red része, felesleges azt hinni, hogy mindent lehet róla tudni.

2022. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

#2:

Én azt bírom, amikor az ilyen gyökércelebek sírnak aztán, hogy a Facebook oldalaikra alpáré stílusban trollkodnak a kedves "rajongók". xD

2022. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez ezzel jár,bírni kell.Gabcsika is megfogadta hogy nem post-olgat aztán mégis mindig valahogy csak előkerül:)

Mind szánalmas és abszolút érdektelenek, nekem legalábbis.Mikor mesélik mi van velük akkor mindig mondani szoktam hogy nekem ne mesélje mert nem téma ez.

2022. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne félj nem ingyen teszik.
2022. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!