Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a jobb séf? Gordon Ramsay,...

Fiatal kérdése:

Ki a jobb séf? Gordon Ramsay, Jamey Oliver, Magyarban: Krausz Gábor, Vomberg Frigyes, Rácz Jenő, Fürdős Zé, vagy Wolf András?? Melyik a legjobb általuk írt szakácskönyv?? Csak értelmes választ

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 18:27
A kérdező szavazást indított:
Gordon Ramsay
Jamei Oliver
Vomberg Frigyes
Krausz Gábor
Wolf András
Fürdős Zé
Rácz Jenő
Gianni Annoni
Legjobb könyve kinek van?
Írd le.
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Magyarok közül Fürdős Zé és az apja, na meg elek zolibá! :D

Külföldiből Gordon Ramsay meg Jamie Oliver.

2023. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne bármelyik a legjobb?

Biztos velem van hiba, de nekem nincs igényem arra, hogy egy séf, szakács különböző show műsorokban produkálja magát, az nálam semmit nem ad hozzá ahhoz hogy az illető milyen séf, ellenben lehetséges, hogy elvesz belőle.

Nem szeretem a főzős vetélkedőket sem, ahol előírásszerűen jól meg kell mondani a versenyzőknek, hogy nincs helyük a konyhában...

Van sok jó séf, szakács, közöttük sokan teljesen ismeretlenül dolgoznak, és lehet finomabb ételeket tudnak készíteni, mint a felsorolt sztárok. Szeretek nézni én is főzős műsorokat, hozzám sokkal közelebb áll Hargitai György, Szokolay Zoltán (Szoky) , akik biztosan nem a legjobb séfek a világon, de egyszerűen,. érthetően bemutatják, hogyan kell elkészíteni az ételeket, ami a nézők számára is elérhető, nem olyan ételeket mutogatnak, ami kb flancolás kategória.

2023. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írd le mármint te..
2023. jan. 8. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!