Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is a legjobb...

Szerintetek is a legjobb színész ma Magyarországon Mucsi Zoltán, tényleg ilyen jó színész?

Figyelt kérdés
Szerintem igen...benne van olyan valami plusz egyéniség ami másban nincs, egy olyan egyedüli stílusa van ami kivételes..
2023. jan. 10. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is.
2023. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mint színész nem kifejezetten jó, de van neki egyénisége, azt elismerem. De számomra irritáló.
2023. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó színész, de nem mondanám, hogy a "legjobb". Szerintem eleve lehetetlen bárkire kijelenti, hogy a legjobb, mert mégis, miben?

Van zenés színész, musical színész, prózai színész, filmszínész... Még ha mindent csinál is egy ember, akkor is lesz, amiben jobb, lesz, amiben kevésbé. (Attól még jó persze mindenben, de mindenkinek van olyan, ami erősebb, mert közelebb áll hozzá.)


Arról nem is beszélve, hogy kétlem, hogy minden magyar színészt kivétel nélkül ismersz, így furcsa kijelenteni, hogy senki másban nincs meg az a bizonyos plusz... Ahhoz az összes létező színészt minden szerepében látnod kellene, hogy ezt kijelenthesd, és akkor is csak egy pillanatnyi állapotot tükrözne.

2023. jan. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!