Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Scarlett Johansson és Chris...

Scarlett Johansson és Chris Evans? Legjobb barátok?

Figyelt kérdés
egyáltalán Ők valaha voltak együtt? Én úgy tudom, nagyon szoros barátok. De mások biztos többet tudnak,

2023. jan. 26. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem bőven több volt/van ott mint barátság. A nyakamat tenném rá hogy megvolt Scarlett Chrisnek, esélyes hogy nem is egyszer.
2023. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon régóta ismerik egymást, és tényleg legjobb barátoknak lehet őket mondani.

Szerintem szerelem nem volt köztük (csak filmben), de azt nem mondanám, hogy soha nem feküdtek le.

2023. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"De mások biztos többet tudnak"


Igen, a gyakorikérédések olvasói között nagyon sok ember van, aki közeli ismerőse valamelyik színésznek.

2023. jan. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3-mas... úgy értem, h én nem olvasok annyi újságot, mert azokban gyakran vannak ferditesek. Míg mások akik igen, és több lapban láthatnak ilyeneket, azok biztosan jobban tudják...
2023. jan. 27. 07:39
 5/5 A kérdező kommentje:
1, 2, köszi. Én is kb ezt gondolom
2023. jan. 27. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!