Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Vincent Van Gogh 1888....

Ha Vincent Van Gogh 1888. december 23-án, vasárnap délután, ha nem veszik össze Paul Gauguinna, megmaradt volna a füle?

Figyelt kérdés
2023. febr. 3. 13:25
 1/4 anonim válasza:

Én azt gondolom, hogy nem biztos.

Voltak előzményei a veszekedésnek, korábban is akarták már szanatóriumba küldeni van Gogh-ot. Voltak mentális problémái, abszint-függő volt, nem evett rendesen, megfeszített munkatempóban dolgozott, stresszelt stb. Azok alapján, amiket olvastam.

Mikor később gyógyultnak nyilvánították, akkor meg öngyilkos lett. Szóval elég komoly gondjai voltak. Ha nem pont így alakul az a veszekedés, lehet, hogy akkor nem vagy nem úgy csonkítja meg magát. De az önsértés szerintem nagy eséllyel bekövetkezett volna előbb-utóbb .

2023. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most mi lenne vele?
2023. febr. 3. 22:27
 3/4 anonim válasza:
Úgy érted a jelenben, ha a mai világban élne?
2023. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Erősen beteg volt mentálisan. Előbb vagy utóbb úgy is megtörtént volna egy ilyesmi eset, de akkor lehet hogy nem a fülcimpája veszett volna el.
márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!