Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legszebb közülük?

Ki a legszebb közülük?

Figyelt kérdés
Számomra ő a 10 legszebb nő!

2023. febr. 18. 12:09
A kérdező szavazást indított:
Emilia Clarke
Blake Lively
Rihanna
Shakira
Madonna
P!nk
Raye
Selena Gomez
Iggy Azalea
Christina Aguleira
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Madonna? Mikor hány éves volt? Mert most sajnos úgy néz ki, mint egy ufó a sok botox miatt.


Egyébként Emily Clarke vagy Shakira.

2023. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó ízlésed van <3 Őszintén, szerintem is a Shakira a legszebb.


Madonna úgy karrierje elejétől úgy 2019-ig.

2023. febr. 18. 19:29
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogy rangsorolnátok a lányokat?
2023. febr. 18. 19:31
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem a legszebb a Shakira. A latina nők a legszebbek szerintem. Mindent megadnék olyan arcért, alakért, és hajért, mint Shakiráé.


2. Madonna, de csak amielőtt szét lett volna plasztikáztatva. Ma már ijesztő. De régen gyönyörű arcra volt, meg az alakja is jó volt nagyon (mondjuk az most is).


3. Raye. Őt nem sokan ismerik, de egy egzotikus szépség szerintem. Nem tipikusan szép, de nekem nagyon tetszik.


4. Iggy, de Emiliaval egy szint, amikor Emilia platinaszőke. Iggynek is szép az arca, meg olyan karakteres. Alakja is nagyon jó.


5. Emilia, aki lány a szomszédból típus barnán, szőkén meg szexistennő.


6. Blake. Ő is inkább ilyen bájos, szomszédlány típus. Valamiért nekem Emilia szebb, de lehet a Trónok Harca miatt látom annak.


7. P!nknek szerintem jó a stílusa, meg az alakja is. Nem az a tipik csajos csaj, inkább vagányabb.


8. Hát, a maradék 3-ból Christina a legszebb. Nagyon szép arca van, de nem tudom, valamitől mégse annyira vonzó, mint a többi, itt említett hölgy. Pedig most még el sincs hízva.


9. Rihanna nekem az utolsó előtti, szerintem az ő vonásai alapjáraton nem olyan szépek, de van, ami különlegessé tetszi.


10. És aki a legkevésbé szép, az Selena. Meg fogtok verni, de szerintem az a nő kövér. Tudom, betegség miatt, meg ha ettől elvonatkoztatunk, nagyon szép arca van, jó kisugárzása és személyisége, legjobb nők közé tartozik attól még.

2023. febr. 18. 22:13
 5/5 Ambrus Lonci ***** válasza:
Szerintem Shakira és Selena Gomez a leg szebb
2023. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!