Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Kiszel Tünde bejelentené,...

Ha Kiszel Tünde bejelentené, nem készít több erotikus naptárat, te véget vetnél az életednek bánatodban?

Figyelt kérdés
Én nagy tisztelője vagyok a művésznőnek, minden naptárából többet is birtoklok, de végiggondoltam, hogy ha esetleg nem készítene több naptárat, céltalanná s üressé válna az életem. A naptárjai társaságot nyújtanak magányos óráimban. Ha nem készítene több ilyet, szerintem az is megfordulna a fejemben, hogy véget vessek életemnek, annyira imádom ezt a hölgyet. Ugye más is érez még így rajtam kívül? Ugye ti is szeretitek a művésznőt?

2023. ápr. 21. 02:55
 1/8 anonim válasza:
82%
A gyerekemet szeretem és a férjemet. Tisztelt szeresd, de ha el hunyna gondolj arra, hogy mennyit adott a világnak és nézegesd a régi naptarjait magányos óráidban.
2023. ápr. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Azonnal, értelmét vesztené az életem
2023. ápr. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Idióta troll....
2023. ápr. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Tipikus lúzer, idióta vagy.
2023. ápr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán öngyilkos lennék, függetlenül attól, hogy még egy naptárát sem láttam. 😄
2023. ápr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én Orbán Viktorról szeretnék erotikus naptárat.
2023. ápr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen - és akkor is kinyírnám magam, ha a szomszédom nem vinné le minden nap a saját szemetét.
2023. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Menj orvoshoz, mert bajok vannak a fejedben..
2023. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!