Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dúró Dóra szerintetek sem...

Dúró Dóra szerintetek sem elég elegáns?

Figyelt kérdés

Ott kezdve, hogy az egyberuhái túl hétköznapiak, vagy inkább buliba valók, mint politikai tevékenységekre.

Mikor felvesz egy kosztümöt, akkor pedig egyszerű, hétköznapi topokat vesz alá blúz helyett. Háromévente egyszer látni talán rajta blúzt.

A színek sem elég komolyak a munkájához.


Ti mit gondoltok erről? Szerintem sokkal szigorúbban kéne öltözködnie politikusként.


25/N



2023. máj. 19. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

A kérdésed alapján azt hittem, legalább 50 éves vagy!

Ma már sehol nem követelmény egy politikustól, hogy 100 évvel ezelötti stílusban öltözzön.

Vele nem az öltözködése a problémás, hanem az összes többi, amit csinál.

2023. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
29%
Nekem lenne ötletem, hogy milyen egyenruhába öltözzön. Abban meg is taposhatna keményen.
2023. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az öltözködésénél kezdődik a probléma. Nem a parlament folyosóira valók a ruhái, és még csak nem is lehet karaktert építeni a stílusára. Olyan szeszélyes, mint az egész tevékenysége.


Egyetértek abban, hogy nem jó, amit csinál, de nem is jól közvetíti, kezdve a ruháival.

2023. máj. 19. 08:30
 4/8 Lacás1976 ***** válasza:
65%
Az a baj hogy nem elég intelligens. Csak darálni tud.
2023. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Így igaz, kevesebb ruhával sokkal jobb lenne pl.
2023. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
ki nem szarja le, most őszintén?
2023. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen ,kicsit tényleg úgy öltözködik, mintha egy latin szappanoperában akarná eljátszani a gazdag kisasszonyt. De lehetne rosszabb is, a paártjuk nem veti meg a díszmagyart sem, az még gázabb.
2023. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az öltözködése vagy közönséges vagy múltszázadi és ez a párt minden tagjáról elmondható ahogy a képeken látom. Azokban a dolmányos kabátokban meg stb. nagyon idétlenül festenek.

A gyerekeit is úgy öltözteti mintha a 70-80 es évek diákjait látnám, kicsivel modernebb változatban. De ha már külsőségek dórinak a haja is tiszta töredezett.

Az már megint más kérdés, hogy igaza van az előttem szólóknak, hogy az egész pártja amit képvisel káros és mindent csak magyar polgárok érdekeit nem szolgálja.

2023. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!