Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem k*rva szexi...

Csak szerintem k*rva szexi Marilyn Monroe az Aszfaltdzsungel című filmben?

Figyelt kérdés

2023. jún. 22. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Női szemmel is, Marilyn Monroe A NŐ! Nem volt tökéletes, voltak hibái, mégis olyan nő volt, amit a mai fiatalok szerintem csak tanulhatnának.


Okos, odaadó, kacér, tehetséges.


Szerintem ez a női etalon, nem az, amit a mai fiatalok követnek.. :)

2023. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Lehet hogy belül jó nő volt, de hogy külsőre nagyon nem tetszik nekem az biztos! Az a rövid haj meg az a stílus, oké biztos ez volt a menő az 50-es évek fekete-fehér filmiparában de akkor se tetszik. Hosszú szőke hajjal jobban nézett volna ki az tuti. Meg volt egy feltűnő anyajegy az arcán, valamint a folytonos élénk piros rúzs sem a zsánerem...A mai nők jobbak!
2023. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
marilyn monroe túl van hájpolva.
2023. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2-esnek üzenem: szerintem pillants bele az Aszfaltdzsungelbe, vagy keress rá, hogy „Marilyn Monroe Aszfaltdzsungel”, meglátod, nem rövid ott a haja.


3-masnak: igazad lehet, de most konkrétan erre a szerepére és erre a kinézetére gondoltam. ha bármelyik másik színésznő nézne ki így, mint akkor ő, őt is megemlíteném.

2023. jún. 22. 21:27
 5/12 A kérdező kommentje:

például ez a kép is ennek a filmnek a forgatásán készült:

[link]

2023. jún. 22. 21:29
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Én azt nem értem, miért kellett az összes hozzászólást lepontozni.


Egyes voltam.

2023. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Marilyn Monroe mindenhol szexi volt
2023. jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Én már csak egy szerencsétlen nőt látok benne, akit nagyon durván sokan megbaszhattak. Rendezők, producerek, ügynökök, menedzserek. Mind átmentek rajta. Kifelé ment a csillogás, belül meg egy kész roncs volt a nő. Mai szemmel már csak sajnálni tudom.
2023. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
8. Ez sok mai nő jellemzője is.
2023. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mert Marilynt emellett szexszimbólumként tartották számon, idealizálták, miközben csak egy végletekig kihasznált, önmagáért kiállni képtelen, tönkrement, szétgyógyszerezett nő volt.
2023. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!