Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson testvéreinek...

Michael Jackson testvéreinek is voltak plasztikai műtétjeik?

Figyelt kérdés

Janet, La Toya, Jermaine és Rebbie Jackson mind szinte úgyanúgy, vagy pedig nagyon-nagyon hasonlóan néznek ki, mint Michael a műtétek után. Állítólag egyiküknek sem szabták át az arcát (legalábbis jelentősen), de akkor miért néznek ki kísértetiesen hasonlóan? Kiskori képeken tisztán látszik, hogy teljesen már volt az arcfelépítésük, így kizárnám, hogy tényleg nem volt semmi beavatkozásuk. Viszont akkor direkt Michaelre akartak hasonlítani, vagy mind az öten egymásra? Kicsit össze vagyok zavarodva:D


Janet: [link]

La Toya: [link]

Jermaine: [link]

Rebbie: [link]



2023. júl. 5. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Janet és La Toya (milyen keresztnév ez lol) szerintem kés alá feküdtek, Rebbie már kevésbe, Jermaine nem, ő néz ki a legnormálisabban. Nem is emlékeztem hogy a 4 tesója közül csak 1 volt férfi, a többi nő :O

Amúgy Michael csak a vitilogo nevű ritka bőrbetegsége miatt lett olyan amilyen.

2023. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Mind átszabatta az arcát, mikor közösen zenéltek. És Michael volt közülük a legfiatalabb. MINDET az apjuk kényszeritette erre.
2023. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!