Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legszebb (lány) és...

Ki a legszebb (lány) és leghelyesebb (fiú) K-pop idol SZERINTETEK?

Figyelt kérdés

Amúgy a legszebb idol szerintem: így itt nem is tudtam nagyon választani.

A leghelyesebb idol szerintem: Taehyung (BTS), Felix (Stray Kids). Nekem a fiúk közül ők jönnek be a legjobban (ebből a szempontból).

Írhattok toplistát is, de légyszi 10-nél több ne legyen. A toplistát úgy értem, hogy pl:

1. Taehyung

2. Felix

3. Kai (EXO)

4. Jungkook stb.

(Amúgy az 1. 3 igaz rám, Jungkook-ot csak úgy odaírtam 😅😅.)

Szóval csak ennyit akartam, hogy megkérdezni. (Ebben az is benne van, hogy inkább lánybandákat hallgatok, de abból is keveset, és így legalább több bandát is TALÁN megismerek.)

Légyszi K-pop utálók NE írjanak! NEM szeretnék vitát!



2023. júl. 30. 21:55
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim válasza:
87%

Fiú:Jimin

Lányokat nem hallgatok.

2023. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
74%

Fiúkat nem hallgatok, de rengeteg szép női idol van, így számomra nehéz abszolút leghelyesebb idolt megnevezni, mert alapból a már 80-90%-uk egyszerűen meseszép.

Én a Twice-ból Tzuyut és Sanat, az Itzyből Yunat, az Nmixx-ből Sullyont, a Blackpinkből Jenniet és Jisoot, az Everglowból Yirent, az ex Momolandból Nancyt és az IVE-ből mindenkit kiemelnék Wonyoung kivételével, mint különlegesen szép idolok.

2023. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%

Fiú: Seonghwa (ATEEZ)

Lány: Yoohyeon (DREAMCATCHER)

2023. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Én a lányokhoz azért nem írtam, mert nem tudtam dönteni, hogy most melyik a szebb. Hogy most Jisoo vagy Tzuyu? Nayeon vagy Somi? Miyeon vagy Chaewon? Úgyhogy ezért nem írtam semmit oda. De köszi a válaszokat❤❤.
2023. júl. 30. 23:41
 5/53 anonim ***** válasza:
82%

Lány naeun nana és suzy

Fiúk közül eunwoo

2023. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
80%

Tzuyu, Sana, IU

Eunwoo, Hyunjin, Felix

2023. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
72%

Lány: IU

Fiú: Rowoon

2023. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
82%

Lányok: Irene (Red Velvet), IU, Doyeon (IOI/Weki Meki), Heejin (Loona, de a Loonából bárki, 12 visual konkrétan), Wonyoung


Fiúk: Soobin (TXT), Kai, Park Jihoon, Eunwoo

2023. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim válasza:
100%

Lány - IU (bár nem igazán hallgatok lányokat)

Fiú - Joshua (seventeen)

2023. aug. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
82%
Én nem nagyon hallgatok Kpopot, csak a Blackpinket, de sok idol szerepel sorozatokban is, onnan ismerem őket. Pl IU-t a Moon Loversből, Rowoont is eredetileg az Extraordinary Youból ismerem, de Jisoo is hatalmasat alakít a Snowdropban főszereplőként. Nagyon sokoldalú tehetségek.
2023. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!