Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek miért akadtak ki...

Szerintetek miért akadtak ki többen azért, mert Tóth Gabi megcsalta a férjét? Ti is gáznak tartjátok, és miért?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 22:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Engem ez a nő sose érdekelt, egy közönséges visszataszító személy.. az sem érdekel, hogy kivel csalta meg és az se, hogy kit.. azt látom csak, hogy ezen pörög a hazai média, ami elég sajnálatos dolog, mert ettől lennének sokkal fontosabb dolgok is.
2023. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
86%
Nem érdekelnek a celebek, ripacsok, bohócok...
2023. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert álszent módon állami pénzből előadta a szentéletűt. Azért lássuk be, nem minden celebnél akad ki ennyire az ország lakossága.

Amúgy persze, hogy gáz. A megcsalás is, de ilyen álszent módon főleg.

2023. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert tetszelgett a családközpontú, nagykeresztény nő szerepében, kormányközeli énekesként. Aki nímand díjakat zsebel be, például az Év énekesnője a közmédiában úgy, hogy egy dala sem jött ki neki. Aki lenyilatkozza, hogy azért nem kedvelik, mert keresztény. Ezek az összemosások teszik nevetségessé, közben engem sem érdekel, mindenkinek a saját dolga az élete, de azért a fenti kontextus miatt felröhögtem a hírt olvasva.
2023. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%

Alapvetően szerintem a megcsalás egy aljas dolog. Ha mással akar lenni az ember akkor előbb váljon el vagy szakítson. Természetesen vannak esetek ahol egy-egy tényező ellehetetlenít azt megértem.

Ez az egyik.

A másik, pedig hogy ő nagyon nagy hangot fektetett a vallásra. Bort iszik, vizet prédikál kb. Innen is látszik hogy az a nagy kereszténység mégsem olyan komoly. Saját magát járatta le.

Persze másokat gyönyörűen tudott megszólni. Más szemében a szálkát is, sajátjában a gerendát sem.


Hozzáteszem, nem értek egyet azzal hogy ha valaki celeb, sztár, híresség akkor ő számoljon a megalázással és a mocskolódással, mert ha van hírneve vagy valamit megoszt akkor köteles elviselni. Ez csak ilyen alja ember mentalitás.

2023. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem a megcsalással volt a gond, hanem azzal, hogy előtte eljátszotta a konzervatív keresztény matrónát. Kb mint Szájer a drogos meleg szexpartin.
2023. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem szokott érdekelni a megcsalás, a társának kell elszámolnia vele. De az, hogy játssza a keresztényt, aztán meg mit csinál.


Az ilyen ügyekben mindig a képmutatás a gond. Mint USA-ban, mikor a homofób politikusokat meleg prostikkal kapják rajta.

2023. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%

"hogy előtte eljátszotta a konzervatív keresztény matrónát. Kb mint Szájer a drogos meleg szexpartin."


Az ilyenen én nem értem a kiakadást amúgy.. bárki elhiszi, hogy itt ebben az országban bármelyik politikus konzervatív keresztény nézetett vallana? Elég csak Borkai, meg a pedofil botrányos csávót megnézni.. és még hány ilyen van amiről nem tudunk.. Most az illető matróna nyilván nem politikus, de mondható amolyan trash celebnek, mint kisgrofó, győzike, nagy feró vagy valamelyik hasonló akasztófavirág amelyik úgymond egy politikai arc lett..


Én vagyok az egyedüli aki ezeken nem akad ki, nincs meglepve, nem csodálkozik?

2023. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is Szájer jutott eszembe.

Senki nem várta el tőle, hogy szentéletű, tiszta erkölcsű mintanő legyen, ő mégis magára vette ezt a szerpet. Aztán kiderül, hogy a lehető legdurvább módon tett ellene. Ez iszonyatosan hiteltelenné teszi, ráadásul nevetség tárgyává is, hisz ha nem lett volna korábban nagy az arca, senkit nem érdekelne, de így...

2023. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%

8

Mondjuk ez jogos :))))

2023. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!