Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondják Jennie-re...

Miért mondják Jennie-re (Blackpink), hogy lusta?

Figyelt kérdés
Én nem értettem soha, mert mindig mindent belead! Miért mondják mégis, hogy lusta? Látják a koncerteken (videókon keresztül), hogy hogyan táncol? Vagy mi? Mert a koncertek előtt mindig próbálnak, és ott lehet, hogy elfárad! Miért mondják rá mégis, hogy lusta? Valamelyik Blink elmagyarázná nekem?

2023. aug. 19. 19:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A gyűlölet az alábbi fancammel érte el a csúcspontját, ahol sokan összehasonlították őt a többi taggal, és lustasággal vádolták. A legjobban értékelt kommentelő még azt is kijelentette, hogy "van benne potenciál", de "modellként jobb helyzetben lenne/van".


[link]

2023. aug. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert valljuk be ő a legszebb és már hollywoodi sorozatban is szerepelt (akármilyen is volt). Neki van a legnagyobb esélye betörni az amerikai iparba ezért akinek más a kedvence próbálják lehúzni mindenhogy. Mivel sok mindenbe nem tudnak belekötni ezért ráfogják hogy lusta mert a többiek jobban táncolnak mint ő
2023. aug. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. A videót meg meg fogom nézni!
2023. aug. 20. 09:25
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt idő, amikor eléggé túlhajszolta magát, és ez látszott rajta. Ez bármelyik előadóval megeshet. Szóval nem lusta volt, maximum kimerült és/vagy depressziós. Ebbe a rajongók nyilván nem látnak bele, de volt már rá példa, hogy fanoknak azt kiabálta ingerülten, hogy húzzanak el, amikor autogramért mentek hozzá.
2023. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 én tudom, hogy mindig a maximumot teljesíti, meg erről a sztoriról a fanokra kiabálásról is hallottam. Azt hittem, hogy kamu, de ha többen is írják így már elhiszem, hogy igaz. De én tudom, hogy a maximumot teljesíti, csak nem értem, hogy miért nézik lustának. Én ezért nem értem. De köszi a választ!
2023. aug. 20. 16:24
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom,a négy lány közül ő keres a legjobban.A Blackpink tagjai napi 8-10 órát gyakorolnak,s nem csoda,hogy a lányok a gyakorlat végére kimerülnek,ingerültté válnak.
2023. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 én tudom, hogy mindig több órát gyakorolnak. Tudom, hogy Jennie mindig a maximumot teljesíti. Én azt nem értem, hogy miért nevezik lustának, mikor mindet belead. És #1. Sajnos nem tudom megnyitni a videót! Meg tudnád mondani a címét?
2023. aug. 21. 20:17
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

180622 제니 Jennie 블랙핑크 BLACKPINK '마지막처럼 AS IF IT'S YOUR LAST' @롯데패밀리 콘서트 4K 60P 직캠 by DaftTaengk


Ez egy igazán vitatott téma volt a k-pop iparban. Jennie-t a BLACKPINK-ből nagyon gyakran nevezték lustának, durvának vagy akár b*tch-nak. Bár néhányan kritizálják, Jennie nagyon jószívű ember.Ő is sok mindenen ment keresztül, mint sok más

k-pop bálvány.Jennie egyszer azt mondta: "Bárcsak közelebb kerülnék a boldogsághoz", és ez nyilvánvalóan nagyon szomorúvá tette a rajongóit. Sokan kritizálták őt, mert néha elfelejti a dalok szövegeit és nem ad bele 100%-ot a koreográfiák ba .



Mindent egybevetve, Jennie nem rossz ember. Úgy tűnhet, hogy a YG jobban bánik vele, mint a többi taggal, de az embereknek tényleg nem szabadna megítélniük egy könyvet a borítója alapján.

2023. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 ebben nagyon igazad van. De szerintem azért nem szokott annyit beleadni, mert nagyon fáradt. Most is már 10 hónapja tart a turné. Több, mint 10 éve gyakorol. 7 éve debütáltak. Nem értem miért kritizálják, mindig mindent belead.
2023. aug. 23. 17:02
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban elmondható, hogy minél népszerűbb egy bálvány, annál több gyűlöletet kap egyszerűen azért, mert több ember tud a létezéséről, és aztán negatív érzéseit ki vetítheti rájuk. Jennie az egyik legnépszerűbb bálvány, így sok gyűlöletet kap, annak ellenére, hogy nem csinált semmi szörnyen rosszat.


A bálvány képe is befolyásolja, hogy mennyi gyűlöletet kapnak. Ez különösen vonatkozik a női bálványokra. A női bálványok rosszfiús és/vagy rokonszenves imázssal általában több gyűlöletet kapnak. Lehet, hogy azért, mert az emberek ezekre a bálványokra vetítik a gonosz lányokról alkotott elképzeléseiket.

2023. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!