Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Balázs szexi?

Tóth Balázs szexi?

Figyelt kérdés
Szerintem a legszexibb férfi a világon. Már ki is gyúrta magát. Fiúk? Lányok? Vélemény? Csak írjátok oda hogy l vagy f.

2023. aug. 25. 10:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom ki ő, de a szépség és a szexi fogalmak mindenkinek mást jelentenek.

Ráadásul, ezek csak külső tulajdonságok, amik idővel elmúlnak és/vagy megváltoznak.

2023. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1es

Instája: tthblzs

Amúgy youtuber

2023. aug. 25. 13:22
 3/19 anonim ***** válasza:

#2

Ha érdekelne, magam is megtaláltam volna, de nem érdekelnek sem a celebek, sem a jutyuberek, sem a tiktokerek, stb.

Nálam nem mérvadóak a "véleményvezérek", mert rendelkezem a megfelelő (vagy sokkal nagyobb) saját tudással és ismeretekkel ahhoz, hogy saját véleményt tudjak alkotni a különböző dolgokról.

Ettől függetlenül, van jónéhány engem érdeklő csatorna ahová fel vagyok iratkozva, de azok 90%-ban nem magyar tartalmak, és főként nem magukat hypoló "netcelebeké"...

2023. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Ki az a csíra?
2023. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerintem vegyél vissza az arcodból. És nem azt mondtam hogy nézzed. Csak mondtam mivel nem tudtad higy ki az. Mondta hogy youtuber. Ipszilonnal és t vel
2023. aug. 25. 17:46
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább velem dugjál.
2023. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

#5

Szerintem te vegyél vissza az arcodból.

Ha nem akartad, hogy nézzem, akkor minek írtad le az InstaID-jét?🤔

És ne te oktass már egy tanárt a magyar nyelv helyesírási szabályaira, illetve arról, hogy a jövevényszavak miként épülnek be a mai magyar nyelvhasználatba...😉

2023. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ne cirkuszolj
2023. aug. 25. 18:57
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

#8

Egyetlen épeszű ember sem hagyná, hogy egy magadfajta senkiházi ismeretlenül ilyen mondattal támadjon: "szerintem vegyél vissza az arcodból", aztán kioktasson helyesírásból úgy, hogy tele van helyesírási hibákkal minden kommented...😉

2023. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Na szerintem álj. Bocsánatot kérek! Rendben? Egyikünknek sem tesz jót a huzavona. Zárjuk le! Elnézést, vége!
2023. aug. 25. 20:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!