Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Andrew Tate vagy Dan Bilzerian?

Andrew Tate vagy Dan Bilzerian?

Figyelt kérdés
Melyik a nagyobb sigma? Kit szerettek jobban közülük? Ők ketten igazi gazdag, fényűző életet élnek, allandóan playmatek veszik őket körül, jachtoznak, edzenek stb.

2023. aug. 31. 07:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

"Honnan tudod hogy mennyit keresek?"


Kit érdekel egyébként. Ha többet keresnél nála, tudnánk rólad. Valszeg átlag proli vagy azért nem tudunk rólad sem.


"ettől még ugyanúgy egy semmirekellő balf.sz lesz, akin röhög a világ."


Maximum rajtad röhögni, ahogy kapálózol egyszeri kis proliként, rajta senki se röhög, max a hozzád hasonló frusztráltakat idegesíti, hogy neki olyan kocsijai vannak, amiket te esetleg kiállításon nézhetsz meg. Te idegeskedsz rajta, ő meg vígan elvezeti a sportkocsit, megeszi az 40 ezres steak-et stb.


"Kérdező, a sok xD pontosan azt jelzi hogy a magadfajta naív balekokon röhögnek az emberek"


Rajtad röhögni inkább szintén. Te is meg az előtted szóló is tipik sablon prolik vagytok. A sok xD a frusztráció erőltetett rejtegetését jelzi, hiába vered magad. Ahogy a viselkedésed is.


Egyébként meg ez a különbség a prolik és a céltudatos emberek közt, hogy a prolik csak habzó szájjal veegődnek, a többiek meg próbálnak megérteni és tanulmányozni minden sikeres embert, és azt nézni, mit tudnának alkalmazni saját magukra nézve. Persze nyilván egyszerűbb hőbörögni és mocskolni minden gazdagot és rögtön elhinni minden cikket, amivel mocskolják, ahelyett, hogy figyelnéd és elemeznéd.

2023. aug. 31. 18:48
 12/27 anonim ***** válasza:
69%

Vicces hogy prolizol, miközben te is egy jelentéktelen kis senki vagy (ahogy az Andrew nevű szerelmed is).

A pofádból meg vegyél vissza, mert elég unalmas a folyamatos ugatásod. Látszik, hogy egy megfáradt 30 éves szűz vagy, aki elkeseredettségében már az olyan aljadékok életvezetési tanácsait fogadja meg, mint endrú. Legalább ne majmolnád, te kis proli.

Freud, Marx vagy Göbbels munkásságát lehet elemezni, ennek a kis senkinek viszont a belterjes rajongótábor csápolásán kívül még csak hasonló sem juthat.

2023. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

11.

Ajaj, te valami MLM ügynök-féle lehetsz, azok szoktak ilyen "céltudatos emberek" és egyéb bemagolt zagyvaságokkal kamuzni

2023. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
#12magadról beszélsz? 🤡
2023. aug. 31. 22:21
 15/27 A kérdező kommentje:

"Freud, Marx vagy Göbbels munkásságát lehet elemezni"


🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2023. aug. 31. 22:22
 16/27 anonim ***** válasza:
Mi olyan nevetséges? Prolikám.
2023. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

"Mi olyan nevetséges? Prolikám."


Kifejtem akkor, hátha megtérítek vele egy prolit.


Először is a proli jelenleg te vagy, ezt tisztázzuk az elején. A proli ismertetőjegye, hogy beleolvad a tömegbe, a csordával halad, nincs önálló gondolata, a mainstreamet nyomatja, reggel ébresztőórára kel, és sose gondolkodik el rajta elméleti szinten sem, hogy ennek van-e értelme. Mivel a gyk 90%-a habzó szájjal szidja Andrew Tate-t, miközben a kritizálók nagy része igazából azt se tudja miért van ellene eljárás, csak olvasta, hogy Tate rossz, Tate gonosz és szidni kell, ezért szidja, így aki ezt teszi, már proli. Valójában azt egyik kritizáló sem tudja, hogy Tate ellen kb 5 évente előjön egy sztori, eddig a vége mindig az volt, hogy nincs elegendő bizonyíték. Most is totál gyanús, hogy elzárják, majd házi őrizet, végül kiengedik, hogy nincs ellene elegendő bizonyíték. Ha a gépeket mindent átnéztek, házkutatás stb, találtak volna valamit, ha volna mit. Ehhez képest ismét csak pár ribi kamuvallomása van ahogy régebben is volt. Na ennyit erről. Egyébként minden gazdag embert habzó szájjal szidnak a prolik, mivel így próbálják a saját kudarcaikat rávetíteni valakire. Azt, hogy ők szegények, és ennyit tudtak elérni, ezért örülnek, ha valaki gazdagot elkapnak és meghurcolnak, mert így meg tudják a saját kudarcaikat magyarázni azzal, hogy jó hogy ezen a színvonalon élnek, mert a gazdagot elkapták és megbüntetik érte, hogy gazdag.


A másik ismertetőjegye a prolinak még, hogy teljesen kiszámítható minden mozzanata. Hogyha egy komolyabb összetett mondattal találkozik, amiben megsemmisítik, akkor jön a szánalmas kapálózásuk, mint a #12-esnek is, hogy biztos egy 30 közeli szűz vagyok. Valszeg ezt így anonim meg tudja mondani, mégcsak véletlen sem arról van szó, hogy megsértődött a kommenten és próbál visszavágni 🤡

Az arrogancia süt belőle, ami egy anonim fórumon nevetséges. Ez csak egy fórum, mégis frusztrált.


Az meg vicces, hogy pont ezt a három jelentéktelen valakit hozta fel példának xDDD Marxot kv a kommunizmusa miatt elítélik eleve. Na mindegy, ennyi erővel akár felhozhatott volna vmi középkori valakiket is xD.

2023. szept. 1. 18:33
 18/27 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg most, hogy elkezdődött a suli, kevesebb időd lesz f.szságokat írkálni a neten.

Értelmezd kicsit amit írtam, hátha sikerülni fog. Te ostoba proli :)

2023. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Mit írtál? Semmit. Szokásos sablon tartalmatlan proli szöveget, láthatóan semmit sem felfogva abból amit én írtam. Ellenben én kiszámíthatóan tudtam, hogy te mint valóban proli, mit fogsz ideokádni a kommentemre. Ahogy azt is tudom, ezután mit okádsz ide, mert egy kiszámítható sablonproli vagy. Tipik csóró dumát nyomatsz. Megint vapami szellemeset próbáltál kérődzni a szokásos dumák közül. Ezúttal az iskolás dumát vetted elő. Ezzel csak nevetteted magad, mert az előbb még 30 közeli szűz voltam. Ennyire szánalmas nyomi még te sem lehetsz, hogy nem tudod eldönteni mivel támadj és ellent mondasz saját magadnak.🤡
2023. szept. 1. 20:26
 20/27 anonim ***** válasza:
Oks.
2023. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!