Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek gáz ha egy videós...

Szerintetek gáz ha egy videós egy másik videóst utánoz egy az egyben?

Figyelt kérdés

A Facebook feldobott valami Oliver White nevű emberkét, középkorú férfi,valami tájszólással beszél és egy az egyben Dancsó Pétert (Videómániát) utánozza.


(Próbál úgy vágni, úgy beszélni, próbálja az ő stílusát utánozni)


(Aki ismeri jól Dancsót, az jól tudja, hogy van egy egyedi stílusa és egy YouTuber sincs olyan mint ő. Ezalatt nem azt értem, hogy ő a legjobb, hanem azt, hogy egyedi. Nem egy tömeg stílus amit ő képvisel.)


Nem is lenne probléma, ha tényleg tudná is utánozni. Sajnos nagyon gyenge és maga az ember is visszataszító/irritáló számomra, a tipikus próbál okos és vicces lenni ember túlfokozva. A tájszólása pedig egy extra, ami méginkább idegesítőbbé teszi az embert.


Csak szerintem idegesítő/irritáló?

,ha egy videós szemmel láthatóan egy másik videóst utánoz?



2023. szept. 7. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is irritáló
Nem irritáló
Hidegen hagy
10 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:

Edit: Azt hozzátenném, hogy csak egy videoját láttam, azt sem végig hiszen engem annyira irritált, hogy nem bírtam végignézni.


Valamint annyira nem érdekel a téma és nem foglalkozom alapjáraton ilyenekkel, de kíváncsi vagyok, hogy aki (netán) ismeri mindkét videóst, azoknak mi a véleményük.

2023. szept. 7. 16:05
 2/8 A kérdező kommentje:

Amit láttam videót, ugyan azokról csinált videót mint Dancsó.


Videó: [link]


Dancsó videója:

Öreg néni:

[link]

MC Isti:

[link]

2023. szept. 7. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
És hol ban a középkorú ember?
2023. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt plágiumnak nevezik.

Más ötleteit lemásolni nem szerencsés, és akár nagyon sokba is kerülhet.

2023. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell követni és nézni a videóit, akkor talán abbahagyja. Amügy kb a fél Youtube másokat koppint, mert keveseknek van eredeti ötlete, de annál többen szeretnének ebből élni, népszerűvé válni. Ez szerintem nem újdonság, hogy valaki mástól inspirálódik. De úgysem fog ezzel befutni, ha nem csinálja jól és egyedien.
2023. szept. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már rég nem nézek Dancsó videókat, de ő is nagyon sokat másol, erősen követi az amcsi, sok feliratkozós youtubereket.
2023. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Youtube videógyártás akkor eredményes, ha megfelelő követőszám mellett megfelelő nézettség is van. Az, hogy lemásol valaki valakit vagy valamit, teljesen megszokott. Ha így annyian nézik, mint a másikat, akkor meg jól csinálja. Még ha hasonlít nagyon, akkor sem lehet rá szava senkinek. Miben különböznek az utazási videók egy adott helyszínről, vagy az aktuális SpaceX videói egymástól, vagy egy adott filmreakció videó a többitől? Alig valamiben. Másolhatsz, csinálhatod te is ugyanazt, ugyanarról és az ember azt fogja nézni, amelyik neki tetszik.
2023. szept. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem valami animésvideót dobott ki az első link
2023. szept. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!