Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van ez TikTok-on???

Miért van ez TikTok-on???

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem algoritmust. Olyan senkik lesznek híresek, akik igaziból semmit sem csinálnak. Gondolok itt Taky Gyulára, Edytára, Galambossra és satöbbi, és azok akik, tényleg csinálnak valami tartalmat alig nézik meg a videójukat és tök kevés követőjük van, gondolok itt mondjuk rajzólokra, meg akik kreatívkodnak, esetleg vicces videókat csinálnak. Példának talán én SZvinxet hoznám, aki marhajó tartalmakat csinál, és alig követik. Tényleg vicces és még van sok ilyen csatorna, de egyik sem tud feltörni a botrányhősök miatt. Miért van ez? Én magam is gondolkoztam hogy belefogok a tiktokkerkedésbe, de velük úgy sem tudnék versenyezni, ahogy a többi kis tiktokkernek sem sikerült. Miért van ez?

2023. szept. 9. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert az algoritmus arra van ráállítva, hogy a butító tartalmakat tolja. És ha egyszer megnézed, akkor megjegyzi és végig ezt fogja nyomatni.
2023. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
mert a többség ízlése dominál...az meg tudjuk milyen...nem az agysebész konferencia előadásai a legnézettebbek...
2023. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de olyan jó lenne, ha az is kapna figyelmet akimegérdemli és nemcsak ezek a suttyók, már elnézést.
2023. szept. 9. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont azert hiresek, amiert Irenke ia az lett.
2023. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*is
2023. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!