Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Péter miért oltogatja...

Dancsó Péter miért oltogatja állandóan Viszkok Fruzsit?

Figyelt kérdés

Sksksk tudom h valszeg ez rossz kategoria, mert egyiket se mondanam sztarnak de nah


Szoval valaki elmagyarazna?

Az igaz, hogy Fruzsi tartalma oszinten nem egy nagy szam mostanaban, de miert mond ra olyan csunyakat Dancso?



2023. szept. 12. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehet valami cicaharc/ellenszenv van a háttérben a nője és Viszkok között. A kettes lehetőség, hogy a NER-influenszereket feltűnően támadja, magas Henri, meleg Tóni, Timcsi, Csenge, és Viszkok (és még jó pár nímand) is mind Post For Rent-es kitartott szócső.
2023. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, hoznál példákat?

1-es, "meleg Tóni" NER-es lenne?

2023. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Meleg Tóni kicsoda???
2023. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a PFR a NER-é, akkor mindenki aki ott van a pénzükért, hajlandó az elveik vagy eszmeiségük előtt meghajolni, de minimum hallgatással támogatni és nem felszólalni vagy tenni ellene. Van az a pénz, ahogy mondani szokás.
2023. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!!
2023. szept. 12. 21:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja am 3-as, Whisper Tonkent ismert az illeto, ha ez segit :)
2023. szept. 13. 09:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6: Ja, így tudom, csak teljesen másra gondoltam először :D
2023. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Szar az egész youtube, már vagy két éve leszoktam róla. Egyre több memóriát eszik, egyre lassabb, és egyre rosszabb, clickbaitesebb az algoritmus, buta tartalmak vannak előtérben, ez miatt igényes tartalmat már alig gyártanak vagy lehetetlen megtalálni ezeket, a kb. 30 jó csatorna is elbutult amit követek, vagy nem töltenek fel, sokan meg csak ismétlik magukat. Kb. két hetente 1x 15 percre felnézek átnézni néhány csatornát, de semmi érdemi változás, Dancsóra néha ránézek a trending közül, de semmi jó dolog nincs a csatornáján egy 2-3 éve.
2023. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Valahol egyetértek veled, de azért biztos van még egy nagy rakás normális csatorna. Mindenesetre szerintem az csak jó, ha leszoktál a YouTuberól :DD

2023. szept. 17. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!