Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meleg férfiak! Szerintetek...

Meleg férfiak! Szerintetek szép nő Koncz Zsuzsa?

Figyelt kérdés

Kifejezetten meleg férfiak véleménye érdekelne, mert ők elfogulatlanul tudják nézni a dolgot, míg a heteró férfiak és a leszbikus nők általában nem tudnak elfogulatlanok lenni ebben a témában, ami mondjuk érthető. Érdekelne, hogy egy külsős, kvázi objektív szemlélő szemével nézve, akinél nem áll fenn a veszély hogy első látásra belezúgjon, mennyire számít Koncz Zsuzsa énekesnő szépnek?


Csak azért érdekel, mert állandó vita tárgya sok helyen (itt is az oldalon), hogy egyesek szerint egy kellemesen szép énekesnő (én is ezt a tábort erősítem), mások szerint meg full átlagos (sőt olyat is hallottam aki szerint csúnya). Ezért érdekelne elfogulatlan emberek véleménye, hogy kinek van igaza.


(Azzal tisztában vagyok hogy a szépség szubjektív, de van különbség a "szép de nem az esetem" és a "ronda" között).



2023. szept. 23. 23:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Most nem a mai külsejére gondoltam kifejezetten, hanem a 60-70-es évekbelire.
2023. szept. 23. 23:43
 2/7 anonim válasza:
84%

Én nem vagyok meleg, szóval akkor biztos elfogult vagyok :D

Szerintem szép. Még most is jól tartja magát, gondolj bele, egyáltalán nem néz ki 77 évesnek, bár gondolom jár fiatalító kezelésekre. Gondolj bele, Joe Biden csak 3 évvel idősebb és mennyivel öregebbnek néz ki.


A 60-70-es években egy fiatal, szép arcú, természetes külsejű énekesnő volt az akkori fotók alapján.

2023. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
69%
Kefejezetten szép, sugárzó női energia. Fiatalon is gyönyörű volt. F/M
2023. szept. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szép. És nem fogom hozzátenni, hogy a "maga kategóriájában", mivel tulajdonképpen egész közel áll ahhoz, amit elképzelnék nőben esetemnek.

(Egyébként attól, hogy melegként nem izgulok fel egy női homokóra testtől, még nem vagyok esztétikai dolgokat illetően vak, sőt, igenis kivált belőlem is érzéseket az, hogy egy arc szép, vagy nem szép. És ne gondold, hogy egy meleg elfogulatlan, sajnos ugyanúgy van elfogultságom, mint bárki másnak: nekem például a saját anyám a szépségideál, ha valaki nagyon másképpen néz ki minden téren, az nekem nem lesz szép, hiába mondják, legfeljebb vagyok olyan udvarias, hogy ezt a véleményt megtartom magamban.)

2023. szept. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Leharcolt, vonalas komcsi. “Hóna alatt orosz szótár, moszkvai képeslap, és ha éppen nem tanul, csak Koncz Zsuzsát hallgat.”
2023. okt. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen átlagos, nem látom különösebben szépnek a fiatalkorában sem, hogy arról úgy külön meg kellene emlékezni.


Egy egyszerű arc, nyilván ez volt a koncepció is a marketingjében, hogy "egy lány közülünk", akivel annak idején a lányok tudtak azonosulni, nem különösebben szebb, mint az átlag, de azért színpadképes, tehát megfelelő sminkeléssel figyelemfelkeltővé is lehet varázsolni.

jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!