Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jungkook itt van Budapesten,...

Jungkook itt van Budapesten, hol lesz?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok, hol lesz, vagy hol láttátok, megírnátok kérlek?

2023. okt. 14. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Mi lenne ha nem zavarnátok/zaklatnátok őt, amíg itt van?
2023. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

#1 hogyha most nem láthatjuk őt élőben akkor semmikor sem! A kpop bandák nagyrésze NEM jön Budapestre! Szerinted miért kérdezte a kérdező, hogy merre lehet?


Akárhol lehet Budapesten, mert forgatni jöttek a Golden MV-jét, mert a háttértáncosok már itt voltak 1 hete!

2023. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
A hotelt láttam amiben megszáll de sajnos nem lehet felismerni…
2023. okt. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Mégis megvan a hotel 🤣 Corvinus
2023. okt. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
79%
Budapestre jött videóklipet forgatni, amibe magyar táncosokat is castingolnak!!!! Egyik barátom jelentkezett is, de nem választották ki sajnos. Azt nem tudom hol szállt meg, de nagyon izgalmas, hogy itt készít klipet.
2023. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Mondom hogy a corvinusban…
2023. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Igen, ez a lehetőség nagyon ritka, pont olyannyira, mint aki a szökőévben született.

Megyek megnézni, tudom.. van annyi eszem, hogy nem zaklatom és nem szólítgatom őt. Szinte lehetetlen is lenne, hisz le fogok sokkolni a látványtól. :)

2023. okt. 17. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!