Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azahriah vagy Paul Street a jobb?

Azahriah vagy Paul Street a jobb?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 10:40
A kérdező szavazást indított:
Azahriah
Paul Street
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanannak az embernek kettő külön nevét és foglalkozását próbálod összehasonlítani.
2023. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1


Pont ez a lényeg, hogy melyik "személyiségét" kedvelitek jobban.

2023. nov. 3. 11:25
 3/14 A kérdező kommentje:

#2


Azahriah zenéje abban biztos jobb a felsorolt szennyeknél, hogy legalább szórakoztató.

2023. nov. 3. 11:26
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Paul Streetet vagyis Baukó Attilát
2023. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Emlékszem 12-13 éves koromban mennyire vártam mindig a szellemes videót, ő volt az egyik kedvenc youtuberem, imádtam az ő videóira "borzongani", ahogy ő mondta sokszor. Azt hiszem mindig is hiányolni fogom Paul street-et. A zenejerol nem tudok sokat mondani, mert nekem már kialakult a zenei stílusom, és nem ilyen fajta zenéket hallgatok.
2023. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dinnye2 ***** válasza:
64%
Nem tudom, hogy miért kell leszarozni (elnézést a kifejezésért) egy előadót. Nem lehet kijelenteni azt, hogy tehetségtelen, mivel ha idáig eljutott, akkor valamit jól csinál. Mielőtt pedig bárki azt hinné, hogy Azariah fan vagyok, gyorsan szólok, hogy téved. Szerintem szimplán bunkóság másnak a kemény munkáját a fotelből ülve nem igazán kedvesen bìrálni. Ja, és még valami: mielőtt szánalmasnak neveznéd a magyar társadalmat, jusson eszedbe, hogy te is a tagja vagy.(;
2023. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Paul Street. Egy intelligens, szorgalmas gyereket láttam benne. Akkor még talán az egoja nem volt az egekben. Mióta elkezdett zenélni az egója az egekben van, és az ember nagyon túlértékelt. Remélem egyszer lecseng a hyper körülötte.
2023. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem hülyeség összehasonlítani valakinek a 13 éves énjét a 21 évessel. Természetes az, hogy ez a 8 év alatt nem fog megmaradni az ember ugyanolyannak. Az meg hogy milyen ember lett az nem a mi dolgunk (mondjuk én nem találom őt beképzeltnek, de úgy ki mit gondol).
2023. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem sem lett beképzelt, csak nem szimpi a karakter, amit sokszor felvesz.
2023. nov. 4. 15:10
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Én azt sajnálom,

(furán hangzik)

hogy most, úgymond "nem látunk bele" annyira mit gondol, meg sokat foglalkozott vele, hogyha ez bejön

"sose torzul el", legalább is megróbál nem túlságosan megváltozni

De már nekem elképzelhetetlen, hogy ne változzon valakinek a személyisége ennyi dolog után

2023. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!