Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik azok a hírességek, akiknek...

Kik azok a hírességek, akiknek a szépségét a leginkább túlértékeltnek tartjátok?

Figyelt kérdés
Most kifejezetten a külsőre gondolok, nem tehetségre vagy emberi szimpátiára. Kik azok, akiket kb. mindenki szépnek, szexinek tart, ti pedig nem értitek, mert számotokra semmi extra, vagy egyenesen csúnya az illető?

2023. nov. 8. 16:58
 1/9 anonim válasza:
100%
Jákob Zoltán
2023. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
pl: Gal Gadot
2023. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dua Lipa
2023. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont most láttam, hogy Patrick Dempsey lett 2023 legszexibb pasija a People magazin szerint. Na most nem mondom azt, hogy nagyon csúnya ember lenne, de az én listámon valószínűleg jóval hátrébb végzett volna.
2023. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Jennifer Lawrence
2023. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Robert Pattinson
2023. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tóth Gabi
nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Robert Pattinson, Dua Lipa nekem is
dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gal Gadot (mondjuk ez inkább személyes ízlés, nekem olyan sunyi rókafeje van)

Kylie Jenner (természetellenesen curvy test, 600 kiló filteres kacsaszáj)

Bella Hadid (annyira szétműtött szegény, hogy mindenkor ilyen "fujj, kakit szagoltam" feje van... annyira merev, hogy még akkor sincs benne élet, amikor mosolyog)

Szabó Zsófi (nem tudom, hogy bárki mit eszik azon a csajon azon kívül, hogy hosszú világos haja van)

Channing Tatum (testre megértem, hogy miért tetszik sokaknak, még ha nekem nem is zsánerem ez az izmos testalkat... de ez a bamba, palacsintasütővel fejbevágott arc)

Timothee Chalamet, Tom Holland (nagyon kis vézna kisfiús feeling)

márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!