Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ukrajnában a sztárok, híresség...

Ukrajnában a sztárok, hírességek miért nem szólaltak fel, hogy mi zajlik az országukban 2014-2022 közt?

Figyelt kérdés

Olvasom a számok a baloldali hírek ellenszere fideszes oldalt, ott is írják, 8 éven át a kijevi kormány 14 ezer orosz civilt mészárolt le, meg Putyin megállítja a népírtást. Úristen, 14 ezer ember megölése 8 éven át, hogy hogy nem verte ki náluk a biztosítékot? Olvasom tovább, bevolt tiltva Ukrajnában a magyar és az orosz nyelv, ez miért nem zavart senkit? Nem zavarta őket, hogy 8 éven ágyúzzák az orosz civileket? Durva, nem lehetett magyarul se beszélni.


Fideszes Menczer Erzsébet országgyűlési képviselő is ezt írta:

[link]


Molnár Gazsó János a vitézi rend főkapitánya is ezt írta, kíméletlenül megöltek 8 éven keresztül 15 ezer orosz civilt az ukrán nácik és az egész világ hallgatott:

[link]


Egyetemi tanárom , meg már 20 ezer orosz civil legyilkolását írja az ukránok javára.


Tehát a kérdésem, Ukrajnában is vannak értelmiségi emberek, sztárok, influencer, miért nem emelték fel hangjukat ez ellen? Miért nem tiltakoztak a népírtás ellen? Miért nem tüntettek, miért nem zavarta őket, hogy az ország másik részében ágyúzás van?


2023. nov. 18. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Mivel az ottani sztárok, celebek, hírességek is ukránok, miért szólaltak volna fel? Nyilván elvakultak, nem érdekli őket a másik magyar, orosz kisebbség. Meg lehet a kormányuk próbálta elhallgatatni hogy ne tudódjon ki.
2023. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Hát ott vannak az oroszban ténykedő "sztárok". Ani Lorakot pl. ahogy követem a pokolba kívánják már a ukránok miközben a szintén orosz csöcsön élő Loboda nagy orosz ellenes lett.


Bár most látom te egy vatnyik vagy aki megint belerúg az ukránokba szóval nem érdemelsz több szót.

2023. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Kevesebb fideszes hazug szennyoldalt kéne olvasni, semmilyen népirtás nem történt Ukrajnában, ez putyin (direkt kisbetűvel, az az "ember" semmi tiszteletet nem érdemel) hazug narratívája, amivel próbál valami jogalapot adni arra hogy lerohant egy szuverén országot unalomból/önös érdekből/erőfitogtatásból.

Amit a jobboldali, kormánypárti lapok írnak, SEMMIT nem szabad elhinni, mert MINDENBEN hazudnak, méghozzá szándékosan. Orbán (őt is csak a mondatkezdés szabályai miatt írom itt nagy betűvel, nálam ő is kisbetűs, 1 fillért nem érő alak) putyin nagy haverja, nyilván őt fogja támogatni minden eszközzel.

2023. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Még Prigozsin is bevallotta isten nyugasztalja, hogy kamu volt a népírtásos maszlag. De a hungarovatnyikok imádják fújni.
2023. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit vársz egy olyan népségtől, amelyik nyíltan betiltja a nyelvi és kultúrális sokszínűséget?

Aki meg itt nyavalyog, hogy jaj a szegény ukik sosem bántottak se magyart se oroszt, hát kíváncsi vagyok, honnan szeditek ezt.

Most azt mondják, hogy anno Krímet megtámadták az oroszok. Aztán közben semmi közük nem volt a krímiekhez, hiszen azok függetlenedni akartak mindkét országtól.

Semmi együttérzést nem kapnak tőlem a nácik vagy politikusok. A magyar pártokról is ugyanez a véleményem. Évtizedek óta figyelik mi történik és semmi nem történt időközben.

2023. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Balognéni vatnyiknak tetszik lenni?
2023. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értetted amit írtam.

Én valóságot írtam. Sajnos voltak kinn rokonaim, akiket inkàbb hazamenekítettünk. Utána a szomszéd telefonált, hogy a házukat felgyújtották az ukrán szélsőségesek. Tudod mi volt a bűnük? Hogy magyarok voltak. Ez az igazi nácizmus, amit sehol nem lehet tűrni. Márpedig az ukik ezt csinálják. Tudom sajnálni azt a néhány értelmes ukrànt, aki nem támogatja ezt a népnyúzást.

Amúgy mi ez a vatnyikozás? Te csak akkor érzed jól magad, ha mindenki valamilyen oldalra beskatulyázol? Na fiam, ha tudnád hogy még szavazni se szoktam, mert egyik pártnak se hiszek, elrobbanna az agyad.

Legalább a nevedet vállalhatnád.

2023. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja a fidesz valóságát. Balog néni sajnos vatnyik. Aki ráadásul magáévá teszi a ruszki propagandát.
2023. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen fidesz te ostoba robot 🤣🤣 ott írom, hogy nem támogatok semmilyen pártot. Te konolyan nem tudod mit jelent a függetlenség?

Jót nevetek az ilyeneken, mint te. Ha szerinted a sajàt családom tapasztalata ruszki propaganda, akkor nagy bajok vannak az agyadban. Esetleg kapcsold ki a tévédet. Sok volt a híradó…

Te is csak egy átlag pártmániás kis senki vagy ezek szerint.

2023. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!