Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A wednesdayt alakító színésznő...

A wednesdayt alakító színésznőnek vannak talpnyalói?

Figyelt kérdés
Meg szolgái?

2023. nov. 26. 20:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy vannak.
márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszem. Nem is értem, hogy vetődött fel ez a kérdés...
márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Oké….aki szerint tényleg Wednesday a színésznő valódi neve, az valószínűleg azt se tudja miről van szó, csak trollkodni jött. Egyébként a neve Jenna Ortega.
ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Jó lenne a kérdésemre válaszolni nem azt kérdeztem hogy mi az igazi neve hanem hogy vannak-e talpnyalói meg rabszolgái?
ápr. 13. 14:07
 25/29 anonim ***** válasza:
31%

"Wednesdayt alakító színésznőnek...", így volt megfogalmazva a kérdés, nem úgy hogy Wednesdaynek hívnák a színésznőt!

Amúgy kérdező, miből gondolod, hogy rabszolgái lennének? Jenna a nyilatkozatai, róla készült videók alapján is egy nagyon aranyos, kedves lánynak tűnik. Én nagyon jó színésznő. Még csak nagyképűnek sem mondanám. Miből gondolod, hogy rabszolgákat tart?

ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Mert gondolom nem ő fog maga után felmosni a házban meg rendbetartani a kertet meg stb.
ápr. 13. 16:15
 27/29 anonim ***** válasza:
52%

Na várjál! Az, hogy valakinek vannak alkalmazottai, bejárónő, takarítónő, kertész, nem ő főz, hanem étteremben megfőzeti az ebédjét, nem egyenértékű a "rabszolgákkal", meg a "talpnyalókkal".

Alkalmazottai valószínűleg vannak, hiszen bőven megteheti. De 100%-os infót itt erről nem fog tudni senki írni neked.

ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
25%
25-ös, nem a kérdéssel volt bajom, nem arra írtam, hogy nem úgy hívják, hanem pár válaszolóra, aki fennakadt azon, hogy a neve (Wednesday) szerdát jelent….
ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28%
Visszaolvasva szerintem ők sem azt írták, hogy a színésznőnek van furcsa neve, hanem a karakternek. De mindegy, nem lényeg...
ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!