Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Visszatért Private Sabina, az...

Visszatért Private Sabina, az osztrák művésznő, celeb, sztár, szőke hajjal. Fogsz fizetni tagságdíjat? 🇦🇹❤️💸

Figyelt kérdés

jan. 5. 18:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Jelenleg Radics Petin kívül nem vagyok hajlandó fizetni semmilyen tartalomgyártónak egy forintot sem.
jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pedig Private Sabinának szüksége lenne a pénzre! (Mellműtétek, Luckie, pénzbírságok, rezsi, kaja)
jan. 5. 18:49
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Én már voltam nála tag, valószínűleg még leszek, ha tényleg fog liveozni. Mi az új YouTube neve?
jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Amennyiben valóban szüksége van pénzre, akkor ahelyett, hogy neten kéreget, miért nem megy el dolgozni, és keresi meg kétkezi munkával a mellműtétére, meg a bírságokra a pénzt?

Mert az oké, hogy rezsire, meg kajára kell a pénz, csak ezzel meg az a bökkenő, hogy az összes előfizetőjének (vagy azok szüleinek) is szükségük van a befizetett összegre, hogy rezsire vagy kajára költsék. Miért vadidegeneknek kell fizetniük a bírságát? Ennyi erővel én is elkezdhetek 200-al b.szatni, és ha a rendőr megbüntet, akkor valaki kifizeti nekem? Köszi, küldök majd számlaszámot, jó?


Írod, hogy Ausztriában van. Ausztriában nem talál munkát? Rengeteg olyan munka van magyarországon is, és ausztriában is, amihez nem kell agysebésznek, vagy atomfizikusnak lenni (kajafutár, mekis kiszolgáló, betanított gyári munkás, kutyasétáltató, kukás, moshat le kocsikat, takarító, meg még rengeteg más, amihez ha van valamilyen végzettsége, előnyt jelenthet). Aki keres, az talál!


Természetesen nincs baj azzal, ha valaki a nézőiből él meg, hisz 2024-ben már teljesen normális az, hogy valaki az internetes tartalomgyártást szinte főállásban tolja, de a pénztarhálással igenis rengeteg probléma van. Hol vannak a tartalmak, amiért megérné fizetni? Én beírtam a YouTube keresősávjába azt, hogy "Private Sabina", de 1-2 olyan videó jött csak velem szembe, amelyek valóban egy Private Sabina nevezetű YouTube csatornára lettek feltöltve. Az egyik egy hajfestős videó volt, a másik címe pedig az, hogy "Private Sabine lopni jár az osztrák boltokba". Nem tudom, hogy ez a csatorna ehhez a személyhez tartozik-e, mivel nem követem a munkásságát a szóban forgó egyénnek. A többi videó mások által lett feltöltve (24.hu, talán Telex is volt közöttük, meg más kissebb videósok is).

Hol a tartalom? Hol a szórakoztatás, a játék, a humor, a komolyabb témakifejtés, amelyet hosszú utánajárás előz meg, vagy különböző filmek, vagy akár zenék, képek, rajzok, könyvek, cikkek, vagy bármi egyéb olyan dolog, amiért az ember képes kinyitni a pénztárcáját? Ha az internetes tartalomgyártásból szeretne élni, akkor gyártson tartalmat, mert bizonyára más helyeken is hasonló videók, és bejegyzések vannak, mint amiket a YouTube-on találtam, és sajnos ez össz-vissz 0 Magyar Forintot ér.


Teljesen mindegy, hogy ő melyik nemhez tartozik, vagy minek érzi magát, mert ha gyártana valamilyen tartalmat, akkor bizonyára előbb-utóbb célközönségre is találna. Itt nem az adománygyűjtésről van szó, az egy teljesen másik téma, mert adományozni én rendszeresen szoktam rászorulóknak, és támogatást is szoktam küldeni olyan streamereknek, vagy fejlesztőknek, akik rászolgáltak. Itt most csatornatagságról beszélünk, ami ugye arra jó, hogy az ingyenes tartalmakon kívül hozzáférsz olyan tartalmakhoz is, amelyek azon felhasználók számára, akik nem fizettek elő a csatornatagságra, nem érhetőek el. Tehát a tartalomkészítő is jól jár, és az előfizető is, amiből az következik, hogy kétoldalú a dolog. Ezzel a Private Sabinával pedig az a gond, hogy nála bizonyára ez a csatornatagság egy egyoldalú jelenség, amivel csak ő jár jól.


Szóval nem, én nem fogok fizetni sem Private Sabina csatornatagságot, sem Norina Diamond csatornatagságot (fogalmam sincs, hogy van-e nála ilyen lehetőség bárhol is), sem Kafka Mercédesz tagságot, sem Rugós Beke tagságot, sem Sodi tagságot, sem Bish Barbi tagságot, sem Herbi tagságot, és semmi mást. Én Netflixet fogok fizetni, meg a villanyszámlát. Előbb a tartalom, ami felkelti az érdeklődésem, aztán majd beszélhetünk róla!

jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igazad lenne, de Szabina sajnos beteg! 🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹🇦🇹
jan. 6. 00:46
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Biztos lesz pár aki fizet, de tuti nem tömegesen.
jan. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

#5:

Milyen betegségben szenved? Ammennyiben beteg, akkor miért nem szervez adománygyűjtést a kezeléseire mmondjuk a Facebookon? Rengetegen csinálják ezt manapság, ezen semmilyen szégyelnivaló nincs. Mi értelme ennek a tiktokos ökörködésnek?

jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
83%
Nem fizetnék semmilyen tagságot sem
jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#7 Pánikbetegségben szenved. S valamint látják rajta hogy transz, nem veszik fel sehova
jan. 6. 10:04
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a kedvenc magyar influenszerem, mert trash magyar tiktokerek folyókat sírnak miatta, a trollok könnyei pedig édes nedűk nekem.
jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!