Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha csak külsőre nézzük (tehát...

Ha csak külsőre nézzük (tehát személyiséget nem), Brie Larson szerintetek is nagyon szép nő?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokan nem szeretik a személyiségét, nyilatkozatait, de pl. itt volt egy kérdés előbb hogy ki a legszebb színésznő, és valaki írta hogy szerinte Brie Larson, és egyedüli kommentként 100%-os felpontozást kapott 4 embertől is szóval van benne valami hogy amúgy tényleg szép és tetszik az embereknek. A mostani Marvels filmben is nagyon szexi volt, kb. egyedüli értékelhető része a filmnek...

Szóval röviden az lenne a kérdés, hogyha személyiségtől elvonatkoztatunk és csak a külsejét nézzük, szerintetek szép, szexi nő Brie Larson?



márc. 25. 21:04
A kérdező szavazást indított:
igen, szerintem gyönyörű nő és brutál szexi 💖
nagyon szép csaj
elég szép
átlagos, semmi extra
nekem nem tetszik
szerintem ronda
nem kifejezetten szép, de szexi a kisugárzása
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Persze hogy szép, imádjuk a haverokkal, meg más ismerősök is a környezetemben.
márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is átlagon felüli és a személyiségével, nyilatkozataival sincs semmi baj, túlspilázták az incelek.
márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem szep.
márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem rudom ki ő
márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

"Tudom hogy sokan nem szeretik a személyiségét"


Miért kikkel beszéltél azok közül akik ismerik?

márc. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!