Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyire szeretitek Marilyn...

Mennyire szeretitek Marilyn Monroe-t? Szerintetek jó színésznő és jó ember volt? Vagy túlértékelt?

Figyelt kérdés

A barátom hozzá hasonlított, hogy rá emlékeztetem, úgy mondta hogy a "szépségem" és a "nőiességem" rá emlékezteti.


Pedig én nem is hasonlítok rá, és nem is látta filmben állítása szerint, csak képen.


Nem mondom, szép volt, voltak jó filmjei, de kevés kivételtől eltekintve ugyanaz volt a szerepe, a kedves, butuska, aranyos hebehurgya szőke nő.


Annyira nem örültem a hasonlatnak, mert én régen sokat olvastam róla, sokat tudok róla.


Árad is belőle a diszharmónia, jól írta valaki, a csillogása mögött igazából egy törékeny, szeretetéhségben szenvedő, vélhetően borderline, végletekig kihasznált, magányos, szomorú nő volt.


Nem tartom egy erős nőnek, jobb szeretnék egy erős nőre hajazni.


Marilyn minden volt csak az nem. Gyenge és kiszolgáltatott volt.



Ti mennyire szeretitek őt?


Ennek ellenére lehet példakép?


Vagy túlértékelt a szépsége, kisugárzása?


Érdekesség egy kritikus írta, mikor látott róla színdarabot vette észre, hiába volt elmaszkírozva az őt játszó színésznő, mégse tudta hozni azt a szintet, hiányolt belőle valamit.



ápr. 4. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Nem ismertem a személyiségét, és a munkásságát részletesen, így arról nem mondok véleményt.

Külső alapján nekem átlagosnak tűnik, bár elhiszem, hogy a kor ideáljának megfelelt.

Szerintem túlértékelt, de nem tudok róla olyan sokat, hogy ezt biztosan kijelentsem.

ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kedvelem őt, olvastam is egy könyvet a fiatalkorarol és az ott leirtak alapján egy nagyon érzékeny, magányos, állatszerető, jólelkű lanynak tartom. Sőt még erősnek is mondhatom akár, mert mikor már kezdett elfogyni minden reménye és fel akarta adni az álmát, belekezdett és megcsinálta.
ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!