Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondolsz arról hogy Ice...

Mit gondolsz arról hogy Ice le csúnyázta Sillo Norman barátnőjét Fatimát?

Figyelt kérdés

#2okos #Sillo Norman #szegner fatima
ápr. 5. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Kik ezek??!
ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Tudni kéne, hogy kik ezek a gyökerek?
ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem 2okos meg Silloél jóba vannak? Mi a konfliktus oka?
ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
volt egy stream, aztán 2okos lecsúnyázta Szegner Fatimát, Sillo Norman barátnőjét. Laura meg szaladt az apjához, hogy ezt ne hagyja stb.
ápr. 8. 21:47
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem bunkó dolog:( Kár, mert olyan szép fiúk, igazán lehetnének normálisak.
ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Crisopher ***** válasza:
23%
Ice egy bunkó kis senki
ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ice nem a lány természet adta adottságaira gondolt, hanem a sminkre, meg a műszempillára.


Amiben egyetértek Iceal:


Ice valószínüleg az erős, fekete műszempillákat és az alapozót gondolta soknak és kiemelte, hogy 15 évesen nem kéne ennyit sminkelnie a lánynak, amit én is támogatok, mivel még egy gyerek és ha tényleg nagy mennyiségű sminket visz fel naponta az arcára, valószínűleg nincs jó kihatással a bőrére és inkább káros (lehet nem kap elég levegőt a bőre, nem elég hidratált, ráadásul a nagy melegben, a napon rá is olvad az arcára, meg sok pattanást is okozhat). A lány abban a korban van, ahol inkább kozmetikumi termékekre kéne odafigyelnie, kozmetikusra, akivel megbeszéli, mi jó a bőrének, sok vitamint és zöldséget kéne ennie stb stb, belülről támogatnia, de igazából az ő dolga, az ő arca, csak úgy gondolom, ebben a korban a bőrhiba nagyon átmeneti és igazából remélem, hogy nem teszi tönkre az arcát az alapozó és odafigyel, mert szerintem egy nagyon csinos és szép lány 😊


Amivel nem értek egyet:

Sok fiú, szereti kijelenteni, hogy a "természetes szépség" a legszebb, de valójában nem is tudják miről beszélnek.

Itt van Ice esete: sok smink ->természetellenesség.

Nagyon sok filmben, díjátadón, rengeteg sminket raknak színészekre és előadókra, annak érdekében, hogy a bőrük tökéletes legyen és igazából aki nem ért hozzá, szerintem ne jelentse ki, mi a sok és mi nem, mivel egy "természetes hatást keltő smink" is tartalmaz elég sok smink kelléket.

A ,,természetes szépség" mindaddig kell egy férfinak, amíg ők behatárolják, mi is a természetes. Mivel hát, egy szőrös láb, szőrös kéz, szétálló fogak, szőrös privát helyek is azok, az összenőtt szemöldök is, a kis bajusz, vagy akár az izmos test is, mivel ,,Az Isten is ezzel teremtett minket". Az ilyen dolgok, az Icehoz hasonló fiúknál már az igénytelen jelzőt kapják meg inkább, nem azt, hogy a lány a természetes vele született adottságait megtartja.


Ice megfogalmazása nem éppen a legszebb volt, kimondottan gonosz volt, mivel egy egy lánynak/kislánynak/nőnek, ha van egy kis eszed, sosem fogalmazod meg így a véleményed, főleg akkor nem, ha a mögötted lévő közönség még agyilag fejlődik, nem érett meg. Ezzel a gyerekeket, a fiatalokat csak a ocsmány bullyingra tanítod, hogy cikizzenek másokkal, hogy Fatinát bántsák, ami elég szánalmas húzás.


Igazából aki ismeri a streameket tudja, hogy Ice egy jóindulatú fiú, aki még fejlődik, aki tanul a hibáiból és remélem, hogy a jövőben ezekre a dolgokra odafigyel majd, bár a jellemét ismerve lesz még bőven a nagy szájával baj, de majd csak felnő.

KDS szerintem jó hatással van rá, nyílván ezt a kijelentést ő se támogatta és kérdőre is vonta Iceot, ami azért pozitívum. Szerintem egy 5 év múlva érdemes őket kritika alá befektetni leginkább, most még nagyon gyerekek, próbálnak viccelődni, sokaknak szarul jön ez le, de ha csak egy kis chillelés miatt nézed őket mint én, akkor elég ártalmatlan a tartalmuk.

Szerintem nem őket kell felelősségre vonni, ha egy kisgyerek eltanúl valamit, hanem a szülőket, mivel mióta világ a világ, szerintem az interneten volt elég sok olyan tartalom, meg azon kívűl is, amik befolyásolták a gyerekeket és rossz hatással voltak rájuk (ez akár lehetett a tartalom miatt is, vagy a gyerek gyermekiessége miatt is),itt a szülő feladata nevelni, nem az interneté. Aki a mai világban 18-25 éves, tudja milyen a barátokkal hülyéskedni, nevetni, ők is pont ilyenek csak közönség előtt, ne legyünk álszentek. Viszont az anyuka/apuka feladata, elmondani a gyereknek mit hogyan szabad, nem az interneten szereplő embereké.

20/L

ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csúnya Fatima, de Icenak van igaza. legalább őszintén elmondta, azt amit gondol.
ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 inkább nyersen, mint őszintén
ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
így igaz nyers volt, de legalább meg mondta, be is vallotta hogy nem jól fogalmazott.
ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!