Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok? (VV lányok...

Mit gondoltok? (VV lányok eredeti/retusált fotói) Aki ír azt felpontozom.

Figyelt kérdés

[link]

a magazin azért tette közzé mert szerintük az őket ért vádak nem igazak, mert ők nem retusálták agyon őket

érdemes megfigyelni szandika arcát mennyivel vékonyabb, vagy éva, gigi, szandika hasát.

De mindenki maga döntse el h tényleg csak egy kicsit retusálták a lányok képeit.


2011. febr. 24. 19:01
 1/6 anonim válasza:
100%
az eredeti képek sem biztosan eredetiek. a szemőlcsöket meg anikó mellráncát kiszedték.
2011. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thurston ***** válasza:
100%
Enyhén gyanús, hogy ilyen alacsony felbontású képeket raktak fel. Ezer százalék, hogy az "eredeti" fotók is ratusáltak. Igazából a kis felbontás ellenére is vannak erre utaló jelek. (A mostanában nagyon divatos selyemtextúra például.)
2011. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk közelebbi képek kellenének, vagy nagyobb felbontásúak, így könnyen állítja a magazin, hogy nem retusálták a képeket, amikor alig látszik a lányokból valami.
2011. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg csak kicsit retusáltak :)
2011. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem látok változást a 2 kép között.Sztem is mind kettő retusált.
2011. febr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem elég gyanúsak ezek a képek :S tuti nem...
2011. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!