Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezek az oldalak közül melyikre...

Ezek az oldalak közül melyikre szokott belépni László Attila, és irni a rajongóknak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]


[link]


Nem tudjátok melyikre? Mert mindegyik oldalon úgy látszik, hogy ő is szokott irni, de nem tudom hogy tényleg ir, vagy csak az oldal létrehozója ir.


szerintetek? Fontos lenne.

pl szerintetek ezt ő irta: László Attila

na hello mindenki na hogy vagytok nekem ma elég fárasztó napom volt de ezért most raérek mert most legalább lazittok ha nezket irtok mert nagyon jok vagytok

na ha valami bajj van irjatok na helló sziasztok jó éjszakát mindenkinek

Álmodjatok szépeket:)))


2011. jún. 10. 16:13
 1/2 A kérdező kommentje:

és nagyon szeretném tudni, hogy melyik a saját facebookja.

Aki tudja, kérlek irjon, és irok neki privit, és felpontozom.

nagyon fontos lenne! légysziii

2011. jún. 10. 16:20
 2/2 anonim ***** válasza:
az utolsó kettő biztos nem az szerintem!:) a 2. az egy oldal...szerintem azon ő (is) ír...(: jelöld be mindegyik lászló attilát amelyiken nem az van h. rajongói oldal v. ilymi...:)))) nem tudom lehet ő irta...bocs erre nem tudok már válaszolni:/remélem segítettem egy csöppet(: :DD
2011. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!