Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi lett Alekosszal meg Veronik...

Mi lett Alekosszal meg Veronikával?

Figyelt kérdés
Légyszi, ne olyan válaszokat, hogy kit érdekel. Nekem se ez a legnagyobb problámám, de kiváncsi vagyok. Linkek is jöhetnek.
2011. jún. 21. 12:46
 1/9 anonim válasza:
100%
Szakított Alekosz Veronikával mert úgy érezte hogy a régi szerelmét(Tündét)jobban szereti.
2011. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És Veronika mit szólt ehez? Nincs valami riport vele erről? Én nem találok.
2011. jún. 21. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

az elsö válaszoló jól írta. én a blikkben láttam talán róla cikket. neten ezeket találtam:

[link]

[link]

2011. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, jól mondják az előttem szólók. Alekosz szakított, mert "örökké szeretni fogja Tündét".

Most komolyan; ki hitte, hogy 2 hónapnál tovább fog tartani a "kapcsolatuk"?

Úgy tudtam, hogy ez lesz... tök felesleges volt az egész feleségkeresősdi. Illetve nem, mert valaki jól szórakozott rajta, de én nem tartozom közéjük.

2011. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen ez még igy okés is lenne, h rájött a Tündét szereti, de közben meg az a legnagyobb problémája h a Tündét válassza vagy a csajozást, mert állitása szerint még egy ilyen lehetősége csajozásra nem lesz.
2011. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Mind a ketten szerepet játszottak, a "nagy szerelem három heti nem is közeli ismeretség után" teljesen KAMU volt. Csak színjáték, semmi több.
2011. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Glambert^^ ***** válasza:
53%
Kit érdekel?Am szakítottak,mert Alek azt mondta,Tündét jobban szereti.Persze biztos,hogy csak show volt,mivel Alekosznak kellett a pénz...Igen a fejébe szállt a dicsőség.De utálom!Pedig régen szerettem,jófej volt.
2011. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szeptemberben indul a VV5, Alekoszékat szépen el fogják felejteni, nem lesznek "fellépések", ahol csak vigyorogni kell. Mehetnek dolgozni.
2011. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez szerelem lett volna? Akkor nem tudom, mi a valódi érzelem! Olyan volt az egész, mint az egy éjszakás szex, érzelmek nélkül. És még fizettek is érte (csak az RTL KLub és nem Alekosz), mint a sarkon szokás.
2011. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!