Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bódi Gusztiéknak, honnan van...

Bódi Gusztiéknak, honnan van sok pénzük arra, hogy minden évben elmennek külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem közeli,határ menti országokba vagy ide Európába, hanem a tengeren túlra. Vajon tisztességes úton van jövedelmük? Ez olyan bosszantó, akkor legalább ne mutogatnák a nyilvánosság előtt, hogy eddig hol voltak és hová terveznek menni következőleg. Nekem nem szimpik, utálom őket, de nem ez miatt.
2011. jún. 29. 13:02
 1/3 anonim válasza:
Rengeteget összekeresnek szerintem a fellépéseikkel. Gondolj bele, mostanára ők lettek a magyar cigányzene fogalmának megtestesítői.
2011. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Zenészként ha ismert vagy, igen jól megfizetnek, egy-egy fellépésért simán 100-200 ezret elkérhetsz. Abból egy év alatt félre tudsz tenni 1-2 millát nyaralásra.

Egyébként nem tudom, miért baj, hogy mutogatják (bár én még sehol nem láttam őket). Sokan így gondolják, de valójában nem szégyen az, ha valakinek pénze van.

Egyébként bárki előtt nyitva áll a pálya, cigányzenét ha van érzéked, nem is olyan nehéz játszani.

2011. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, családi vállalkozás... apa,anya,gyerekek, mindenki zenél, egy fellépésen keresnek 200-300ezret, ha nem többet... és szinte minden nap van nekik, több fellépésük is. Nem értem miért bosszant ez téged, ők még a jobbik eset, nem 80 kilós fuxokban járkálnak mint a Grófó féle cigányok.. nem beképzeltek, csak szeretnek utazni és ha megtehetik akkor tegyék, attól hogy mondjuk te nem teheted meg, még nem kell őket utálni :)
2011. júl. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!